Dzienny obrót bota Telegram Banana Gun przekroczył 16 milionów dolarów

Banana Gun zyskuje na popularności

W listopadzie wolumen obrotu bota Banana Gun Telegram służącego do wymiany i zakupu kryptowalut przekroczył 16 milionów dolarów.

Średnia kwota za ostatni tydzień wyniosła 8,8 miliona dolarów, wyprzedzając większość zdecentralizowanych giełd. Codziennie około 3000 użytkowników wchodzi w interakcję z botem handlowym, dokonując około 19 000 transakcji.

Od uruchomienia w czerwcu projekt przyciągnął ponad 46 000 handlowców. Całkowity wolumen obrotu wyniósł 589 milionów dolarów przy 1,5 miliona transakcji.

Analityk Blockworks Ren Yu Kong stwierdził, że boty Telegramu są w dalszym ciągu aktywnie wykorzystywane, a łączne obroty na takich platformach przekroczyły 4 miliardy dolarów .

Według eksperta Banana Gun stał się „chlubnym wyjątkiem”, biorąc pod uwagę wzrost swojego udziału w rynku z 20% do 35% w ciągu trzech miesięcy.

Kong dodał, że w przestrzeni botów handlowych rozpoczął się rodzaj „wojny na funkcje”, mającej na celu przyciągnięcie użytkowników. Ze swojej strony Banana Gun oferuje ustawienie „automatycznego snajpera”, które pozwala ustawić dokładną liczbę monet i ich cenę sprzedaży.

Najnowszym osiągnięciem w tej wojnie jest modernizacja Unibota – Unibota X – do samodzielnego terminala handlowego, który wykracza poza główny interfejs Telegramu” – zauważył analityk.

Comments (No)

Leave a Reply