CommEX potwierdził obecność w firmie byłych pracowników Binance

Byli pracownicy Binance w CommEX

W skład zespołu nowo powstałej giełdy kryptowalut CommEX wchodzą byli pracownicy Binance, którzy pomogli w rozwoju platformy. Firma poinformowała o tym w liście otwartym.

CommEX nie podał nazwiska beneficjentów, powołując się na fakt, że „wolą oni pozostać osobami niepublicznymi”:

Nie ujawniamy informacji o własności, ale chcemy powtórzyć, że Binance nie jest właścicielem naszej firmy.

W skład zespołu technicznego nowej giełdy wchodzą specjaliści z doświadczeniem w Amazon, Google i Oracle.

Z komunikatu wynika, że ​​to kompetencje CommEX-u zadecydowały o wyborze go jako nabywcy rosyjskiej części biznesu Binance.

Globalna struktura nowej giełdy obejmuje szereg dyrektorów regionalnych odpowiedzialnych za rozwój swoich regionów i zarządzanie lokalnymi zespołami.

Na razie CommEX udostępnia użytkownikom podstawowe usługi, których lista będzie sukcesywnie poszerzana. Jednocześnie zespół przyznał, że zidentyfikował już szereg problemów na platformie:

Wiele z nich zostało już rozwiązanych, a pozostałe są w trakcie szybkiego rozwiązywania”.

Giełda twierdzi, że stosuje wielowarstwowe środki bezpieczeństwa w celu ochrony środków użytkowników, w tym uwierzytelnianie dwuskładnikowe, kontrolę ryzyka w czasie rzeczywistym, rygorystyczne audyty kodu i szyfrowanie.

Większość naszych aktywów jest przechowywana w zimnych portfelach dla lepszej ochrony, wspieranych przez mechanizmy wielopodpisowe w naszych portfelachTSSportfel” – dodali.

Wcześniej Changpeng Zhao powiedział , że „kilku byłych członków regionalnego zespołu Binance może dołączyć do CommEX lub już to zrobiło”.

Przypomnijmy, że 27 września Binance ogłosiło zamiar opuszczenia rynku rosyjskiego i sprzedaży swojego lokalnego biznesu firmie CommEX. Cały proces przenoszenia użytkowników na nową platformę potrwa do roku.

Społeczność sugerowała, że ​​CommEX może okazać się firmą techniczną, a Binance po prostu „zmieniło nazwę pod naciskiem regulatora”.

Comments (No)

Leave a Reply