Robinhood doda portfel kryptowalut do swojej aplikacji

Robinhood pracuje nad rozszerzeniem możliwości handlu kryptowalutami swojej platformy i naprawieniem szkód reputacyjnych, jakie wyrządziła na początku roku.

Dyrektor generalny internetowego brokera Vladimir Tenev powiedział o tym w filmie opublikowanym na oficjalnym kanale YouTube Robinhood.

Tenev powiedział, że Robinhood ma plany rozwoju w przestrzeni kryptowalut. W szczególności broker opracowuje portfel do przechowywania aktywów cyfrowych, o który zdaniem prezesa często pytają użytkownicy.

Portfel zostanie zintegrowany z aplikacją brokera, ale najpierw zespół projektowy musi upewnić się, że jest bezpieczny.

Postaramy się to zrobić jak najszybciej. Zobaczymy. Po drodze możemy dodać kilka nowych kryptowalut ”- powiedział Tenev.

Robinhood zatrudni wielu nowych preacowników, aby rozszerzyć swoje działania w zakresie kryptowalut. Jednocześnie Tenev podkreślił, że głównym zadaniem jego firmy jest skalowanie platformy i zapewnienie odpowiedniego poziomu obsługi klienta.

Tenev zauważył, że może minąć kilka miesięcy, zanim Robinhood dojdzie do siebie po „ciosie reputacyjnym„, jaki broker otrzymał na początku roku.

W styczniu ograniczył obrót niektórymi papierami wartościowymi na swojej platformie, aby spełnić wymogi regulacyjne dotyczące depozytów określone przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC).

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby opowiedzieć prawdziwą historię. Myślę, że będzie kilka filmów dokumentalnych, które pomogą powiedzieć prawdę opinii publicznej ”- powiedział Tenev.

Spółka planuje ubiegać się o IPO. >Jej wartość to około 20-40 miliardów dolarów .

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.