Casio G-SHOCK NFT na sieci Polygon

NFT z zegarkami Casio G-SHOCK

Japoński producent elektroniki Casio ogłosił wprowadzenie na platformę Polygon cyfrowych zegarków G-SHOCK NFT w ramach partnerstwa z projektem.

Użytkownicy będą mogli otrzymać za darmo jeden z 15 000 karnetów NFT, które zapewnią dostęp do tematycznego kanału Discord. Posiadacze tokenów wezmą udział w głosowaniu na projekt wirtualnego zegarka i w razie potrzeby zaproponują własną wersję.

Klienci Casio, którzy wcześniej zarejestrowali się na stronie, będą mieli wcześniejszy dostęp do przedpremierowej wersji Creator Pass od 23 do 26 września. Publiczna dystrybucja tokenów odbędzie się w dniach 26-29 września.

Premiera głównego produktu zegarka G-SHOCK 3D zaplanowana jest na grudzień 2023 r.

Kolekcja będzie dostępna dla obywateli USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Holandii, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i kilku innych krajów.

Przedstawiciele Casio zauważyli, że wybrali Polygon ze względu na „błyskawiczne transakcje, dzięki którym proces tworzenia NFT i zarządzania nimi jest prosty i wygodny”.

W sierpniu Coca-Cola Corporation wypuściła serię NFT w sieci Base. Kolekcja łączy prace wschodzących artystów i sztukę światową, w tym „Krzyk” Edvarda Muncha i „Dziewczynę z perłą” Johannesa Vermeera.

Comments (No)

Leave a Reply