Sandbox tworzy wioskę Smerfów

Platforma gier Sandbox Blockchain współpracuje ze Smerfami :), aby stworzyć wirtualną wioskę Smerfów i ma zamiar oferować cyfrowe zasoby NFT swoim użytkownikom.

The Sandbox, wiodący zdecentralizowany wirtualny świat gier, ogłosiła dzisiaj, że współpracuje z IMPS, oficjalnym licencjodawcą Smerfów, który ułatwił pobranie ponad 175 milionów gier od partnerów, aby przenieść urocze niebieskie postacie Smerfów i ich świat do metaverse The Sandbox.

Dzięki umowie gracze The Sandbox będą mogli spotykać się w wirtualnej wiosce Smerfów, grać w gry przygodowe, używając swoich ulubionych postaci oraz kupować zawartość w grze o tematyce Smerfów do wykorzystania do tworzenia własnych gier o Smerfach.

Sandbox buduje wyjątkowy wirtualny świat, w którym gracze mogą budować, posiadać i zarabiać na swoich grach za pomocą tokenów NFT i SAND, głównego tokenu użytkowego platformy. Wizją Sandbox jest zaoferowanie głęboko wciągającej metawersji, w której wirtualne światy i gry będą tworzone wspólnie i bez centralnego autorytetu.

Sandbox ma ponad 60 partnerstw, w tym Care Bears, Atari, CryptoKitties i Shaun the Sheep, aby zbudować zabawną, kreatywną platformę typu „play-to-earn”, która oferuje wirtualne światy.

Pierwszej uruchomienie wersji beta gry Sandbox ma zostać uruchomione w grudniu 2020 r., Umożliwi to stworzenie fantastycznej kolekcji NFT i zasobów oraz możliwość wymiany ich z innymi graczami, twórcami, artystami itp. na platformie. Ten model biznesowy nazywa się właśnie play-to-earn, ponieważ wszystko, co zbierają gracze w grze, jest naprawdę własnością graczy, mogą wymienić to z innymi graczami (na rynku lub na innych stronach internetowych), przenieść to innym graczom, a nawet odsprzedać to za pośrednictwem waluty $ SAND.

Zródło i foto : https://medium.com/sandbox-game/the-sandbox-partners-with-the-smurfs

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.