Bitget – kod polecenia (2024)

Bitget to bardzo ciekawa giełda, która skupia się głównie na handlu futures oraz copy tradingu, jednak oferuje też rynek spot i bogatą kolekcję altcoinów dostępnych do handlu. Chociaż jest to dość świeża platforma, uplasowała się już top 10 największych giełd kryptowalut. Możliwe jednak, że nie masz jeszcze na niej konta, a wtedy możesz otrzymać bonus Bitget. Wystarczy, że podczas rejestracji na www.bitget.com w miejscu kod polecenia Bitget (po angielsku Referral Code) wpiszemy: 65ld4655 lub 2dw7 i tyle. Co wówczas możemy zyskać?

Kod polecenia Bitget – co daje?

Wpisanie kodu polecenia podczas rejestracji na Bitget niesie za sobą naprawdę sporo korzyści. Po pierwsze nasze opłaty transakcyjne i prowizje zostają automatycznie obniżone o 20%. Co więcej możemy je obniżyć o kolejne 20% uiszczając je w natywnym tokenie Bitget – BGB.

Oprócz tego czekają na nas także nagrody w formie kuponów (voucherów). Co konkretnie możemy otrzymać wpisując kod polecenia Bitget w odpowiednie miejsce?

  • 3 USD – otrzymamy od razu po rejestracji.
  • 50 USD – aby otrzymać taką kwotę, nasz wolumen handlu kontraktami futures musi przekroczyć 100 000 USD.
  • 50 USD – kolejne 50 dolarów otrzymamy jeśli osiągniemy 100 tys. dolarów wolumeny w copy tradingu.
  • 60 USD – za wolumen na rynku spot powyżej 1000 dolarów.
  • 50 USD – po przekroczeniu wolumenu spot 10 000 USD

Łącznie za wpłaty i wypłaty, wolumen itd. możemy zgarnąć nawet nagrody Bitget o wartości 4000 dolarów! Jak więc dokładnie je odebrać. W kolejnej sekcji tego artykułu znajdziesz instrukcję krok po kroku, w której wyjaśniamy jak wykorzystać kod polecenia Bitget podczas zakładania konta.

Kod polecający na Bitget – jak użyć?

To proste. Najpierw przechodzimy na stronę www.bitget.com i wpisujemy detale swojego konta. W polu kod polecenia (w angielskiej wersji strony będzie to pole Referral Code) wpisujemy jeden z dostępnych kodów:

  • 2dw7
  • 65ld4655

Możemy też kliknąć w ten link, aby wpisać kod polecający automatycznie.

kod polecenia bitget
Kod polecający Bitget jest aktywny gdy widnieje na szarym polu

Jeżeli jesteśmy na anglojęzycznej wersji strony, pole z kodem polecenia będzie widniało jako „Referral Code”

Krok 2: Przechodzimy weryfikację tożsamości wysyłając zdjęcie dokumentu oraz robiąc selfie.

weryfikacja po wpisaniu kody bitget

Krok 3: Wpłacamy środki – można to zrobić klikając na „Wpłać”.

bitget kod

Krok 4: Kod polecenia Bitget pozwala odebrać nagrody do 4000 USD. Musimy jednak aktywnie handlować na giełdzie Bitget, dlatego też przechodzimy do zakładki Handel i tam przeprowadzamy transakcje zwiększając wolumen.

bitget handel

FAQ – Kod polecający Bitget

Jaki jest kod polecający Bitget (referral code)?

Kod polecenia Bitget (który uprawnia do dodatkowych promocji), wpisujemy podczas zakładania konta. Najlepsze kody rabatowe to: 2dw7 i 65ld4655 (oba kody dają te same bonusy)

Czy ten kod jest darmowy?

Tak, ten kod jest darmowy. Co więcej, daje wiele korzyści, takie jak chociażby obniżenie opłat transakcyjnych.

Czy mogę założyć nowe konto na Bitget i wykorzystać kod polecenia?

Tak, jeżeli nie przeszedłeś weryfikacji KYC, możesz założyć drugie konto i użyć kod polecający Bitget. Jeśli jednak już swoje konto zweryfikowałeś, nie jest to możliwe.

Comments (No)

Leave a Reply