Bitget bonus za rejestrację 2024

Bitget to giełda, która szturmem wdziera się na polski rynek (sprawdź opinie o Bitget). Nic więc dziwnego, że trafiłeś na ten artykuł. Próbując założyć konto na zapewne zauważyłeś, że platforma ta na dzień dzisiejszy (2023 rok) oferuje bonus za rejestrację pod wpisaniu kodów (2dw7 lub 65ld4655). Zastanawiasz się więc co możesz dostać za darmo. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy dokładnie jaki bonus za rejestrację oferuje giełda www.bitget.com oraz jak go odebrać krok po kroku. Tak więc, zaczynajmy!

Bitget bonus za rejestrację
Aby odebrać bonus Bitget, podczas zakładania konta musimy wpisać kod: 65ld4655 (lub 2dw7)

Bonus za rejestrację od Bitget – co możemy dostać za darmo?

Platformy do handlu krypto przyznają nowym użytkownikom bonusy za założenie konta i jest to dość częsta praktyka. W końcu każdy orze jak może, aby zaistnieć na tym mocno konkurencyjnym rynku. Podobnie i giełda, która w szybkim tempie wkracza na nasz lokalny, polski rynek www.bitget.com. Platforma ta również oferuje darmowy bonus za rejestrację i to całkiem spory. Co więc możemy zyskać zakładając konto na Bitget z bonusem? Korzyści jest naprawdę wiele:

  • Po ukończeniu rejestracji na start otrzymujemy kupon bonusowy o wartości 3 dolarów.
  • Po przekroczeniu 100 000 USD w handlu kontraktami futures, nasze konto kuponów zostanie doładowane kwotą 50 USD.
  • 50 USD otrzymmy również jeśli nasz wolumen w funkcji copy tradingu osiągnie 100 000 USD.
  • 60 USD nagrody należy się nam jeśli nasz całkowity wolumen transakcji na rynku spot osiągnie 1000 USDT. Po przekroczeniu wolumenu 10 000 USDT otrzymamy kolejne 50 dolarów.
  • Za wpłaty i wolumen możemy łącznie otrzymać do 4000 dolarów bonusu Bitget.

Wymagania do otrzymania bonusu za rejestrację na Bitget nie są więc wygórowane. Już podczas drobnego tradingu możemy odebrać nawet kilkadziesiąt dolarów w kuponach, które obniżają nasze opłaty. Nie jest to być może tak lukratywny bonus jak bonus Bybit czy bonus Binance, niemniej jednak wciąż jest to gra warta świeczki.

Jak odebrać bonus Bitget? Instrukcja krok po kroku

Aby odebrać bonus za rejestrację Bitget, należy wykonać kilka zadań. Po pierwsze musimy założyć konto, przejść weryfikację, a na koniec dokonać wpłaty, aby rozpocząć handel. Pozwól, że po krótce przeprowadzimy Cię przez cały proces. Aby odebrać bonus za rejestrację Bitget, musimy wykonać następujące czynności:

Krok 1: Przechodzimy na www.bitget.com, wpisujemy nasz email/nr telefonu, hasło oraz kod polecenia: 65ld4655. Następnie potwierdzamy email/numer kodem, który otrzymamy.

bonus przy rejestracji na bitget
Aby odebrać bonus Bitget, podczas zakładania konta musimy wpisać kod. Jeżeli pole jest puste bonus nie zostanie aktywowany

Krok 2: Przechodzimy weryfikację konta. Aby potwierdzić swoją tożsamość wysyłamy do Bitget zdjęcie dowodu oraz robimy selfie twarzy.

bitget bonus jak odebrać

Krok 3: Wpłacamy środki np. przez przelew SEPA lub kartą bankową poprzez zakładkę Wpłać.

bitget bonus za wpłatę

Krok 4: Przechodzimy do handlu, otwieramy pozycje i zwiększamy wolumen, aby odebrać najbardziej lukratywne nagrody.

bitget bonus za handel

Bonus Bitget – FAQ

Co to jest bonus za rejestrację Bitget?

Bitget bonus za rejestrację to specjalna oferta przygotowana TYLKO dla nowych użytkowników giełdy Bitget. Każda nowa osoba po spełnieniu określonych warunków może otrzymać bonus w postaci kuponów.

Jak odebrać bonus Bitget za założenie konta?

Odebranie bonusu na Bitget jest proste. Wystarczy założyć konto, przejść KYC, wpłacić środki i zacząć handlować.

Czy mogę wypłacić bonus Bitget poza platformę?

Nie. Bonus od Bitget przyznawany jest w postaci kuponów, które można wykorzystać do uiszczenia opłat. Jeśli dużo handlujesz, można traktować to jak prawdziwy bonus.

Jak odebrać bonus Bitget jeśli mam już konto?

Niestety, bonus za rejestrację Bitget jak sama nazwa wskazuje należy się tylko użytkownikom, którzy nie mają jeszcze konta i dopiero je założą.

Comments (No)

Leave a Reply