XRP Unleashed – Pełnometrażowy film dokumentalny

XRP Unleashed zostanie wydany w Stanach Zjednoczonych.

W Internecie pojawił się dwuminutowy zwiastun filmu dokumentalnego XRP Unleashed, który powinien pokazać historię postępowania pomiędzy emitentem tej kryptowaluty, firmą Ripple, a władzami amerykańskimi.

Zwiastun udostępnił bloger Good Morning Crypto. Producentem filmu dokumentalnego jest Fruition Production. W pełnometrażowym filmie występuje kilka postaci ze społeczności XRP w roli prelegentów, w tym prawnik John Deaton i analityk Zach Rector.

W zwiastunie analityk Zach Rector twierdzi, że amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) zamierzała przejąć całkowitą kontrolę nad rynkiem kryptowalut i obrał za cel XRP, ponieważ stanowi on największe zagrożenie dla amerykańskiego systemu bankowego.

Prawnik John Deaton twierdzi, że władze USA należą do najważniejszych przeciwników rynku kryptowalut na świecie, uniemożliwiając rozwój branży.

Fruition Production obiecuje, że film o XRP będzie dostępny na Netfliksie i innych platformach streamingowych. Oczekuje się, że data premiery zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

Wcześniej operator płatności kryptowalutowych BitPay poinformował , że XRP stało się jednym z najczęściej używanych aktywów kryptograficznych do dokonywania płatności – liczba takich transakcji wzrosła o 42%.

Comments (No)

Leave a Reply