Bitpanda uruchamia globalną giełdę po zebraniu 43,6 miliona euro w IEO tokena BEST


Giełda Bitpanda zebrała 43,6 miliona euro, sprzedając swój token BEST. To jak dotąd najbardziej udany europejski IEO.

Bitpanda Global Exchange ma na celu stać się największą giełdą w Europie z najniższymi opłatami za transakcje typu fiat-to-crypto.
Giełda z sukcesem zakończyła swoje pierwsze IEO (Initial Exchange Offering) w którym sprzedawała swój token BEST

Po pomyślnym zebraniu aż 43,6 miliona euro, okazało się, że ​​jak dotąd jest to najbardziej udany IEO w Europie. Bitpanda Global Exchange (Bitpanda GE), zosatnie uruchomiona niebawem i umożliwi handel kryptowalutami oraz handel fiat-to-crypto w ponad 54 krajach. Zaoferuje również jedne z najniższych opłaty w branży.

Naszym celem jest uruchomienie Bitpanda Global Exchange jako największej giełdy europejskiej o najniższych opłatach za transakcje fiat-to-crypto w branży. Bitpanda istnieje od 2014 roku i cieszy się doskonałą reputacją. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu ”, mówi Eric Demuth, CEO Bitpanda.

Bitpanda Ecosystem Token (BEST)

Bitpanda Ecosystem Token (BEST) to token giełdy Bitpanda, który oferuje użytkownikom korzyści w ekosystemie firmy. Dzięki tokenowi BEST otrzymamy obniżkę do 25% na opłaty transakcyjne, które i tak mają być najniższe. Posiadacze tokena Best uzyskają także priorytetowy dostęp do nadchodzącego Launchpada Bitpanda. Kolejne funkcjonalności tokena BEST zostaną ogłoszone wkrótce.

Firma wykorzysta zebrane 43,6 miliona euro z BEST do napędzania ekspansji także poza Europę. Austriacka giełda nadal ciężko pracuje nad stworzeniem sprawiedliwszego, bardziej przejrzystego i łatwo dostępnego świata finansów osobistych.

O Bitpandzie

Giełda kryptowalut Bitpanda to fintech z siedzibą w Wiedniu, założona w 2014 roku przez Erica Demutha, Paula Klanscheka i Christiana Trummera. Firma mocno wierzy w innowacyjną moc kryptowalut, zdigitalizowane aktywa i technologię blockchain. Misją Bitpandy jest zniesienie barier w inwestowaniu i wprowadzenie tradycyjnych produktów finansowych w XXI wiek. Dziś Bitpanda ma ponad 1 milion użytkowników i 120 członków zespołu. Dzięki licencji dostawcy usług płatniczych PSD2, najnowocześniejszym zabezpieczeniom i usprawnionej obsłudze, Bitpanda stała się popularną platformą handlową dla początkujących i ekspertów. Użytkownicy mogą obecnie handlować Bitcoinem, Ethereum, złotem i ponad 20 innymi aktywami cyfrowymi.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.