Bybit bonus za rejestrację 2024 – darmowe krypto

Bybit to jedna z największych giełd kryptowalut dostępnych na rynku. Nic dziwnego, że wiele osób chce na niej założyć konto. Ale czy wiesz, że w 2023 roku Bybit oferuje też bonus za rejestrację? Wystarczy, że podczas zakładania konta podasz odpowiedni kod (BONUSVIP lub 8QEXKR) lub założysz konto z tego linka (wówczas kod zostanie uzupełniony automatycznie). W dzisiejszym artykule omówimy benefity jakie daje nam Bybit w bonusie oraz przeprowadzimy Cię przez proces odbioru bonusu za rejestrację Bybit krok po kroku! Tak więc, zaczynajmy!

Opinie o Bybit – znajdziesz tutaj

bybit bonus za rejestrację 2023
Bonus za rejestrację Bybit możesz odebrać wpisując podczas zakładania konta BONUSVIP (jak na powyższym obrazku)

Bonus za rejestrację od Bybit – jakie daje nam korzyści?

Giełdy kryptowalut często przyznają nowym użytkownikom bonusy za rejestrację, aby zachęcić ich do skorzystania z ich platformy, a nie konkurencji. Często są to jednak niewielkie bonusy, które tak naprawdę nie mają większego znaczenia. Inaczej jest jednak w przypadku Bybit. Giełda ta oferuje naprawdę sporo (jeśli sporo handlujesz). Zakładając konto z użyciem kodu BONUSVIP możemy otrzymać za darmo dożywotnie zniżki na opłaty transakcyjne, a także:

  • Przy wpłacie 1000 USD i wolumenie 6000 USD otrzymamy dodatkowe 100 dolarów bonusu.
  • Przy wpłacie 20 000 USD i wolumenie 200 000 USD otrzymamy dodatkowe 300 dolarów bonusu.
  • Przy wpłacie 125 000 USD i wolumenie 50 mln USD otrzymamy dodatkowe 8800 dolarów bonusu.
  • Przy wpłacie 250 000 USD i wolumenie 50 mln USD otrzymamy dodatkowe 30 000 dolarów bonusu.

Jak widzimy, kwoty które trzeba wpłacić i nimi obracać są dosyć wysokie. Niemniej jednak darmowy bonus za rejestrację w wysokości 100 dolarów jest możliwy do odebrania przy całkiem niewielkiej wpłacie (na dzień dzisiejszy 1000 dolarów to około 4000 zł).

Jak odebrać bonus za założenie konta na Bybit?

Ok, skoro wiemy już czym jest bonus za rejestrację na Bybit i ile można na tym ugrać, pora przejść do konkretów, a mianowicie do procesu samego założenia konta i odebrania bonusu. Jest on całkiem prosty i w zasadzie sprowadza się do wykonania kilku prostych kroków:

Krok 1: Przechodzimy na www.bybit.com, a następnie zakładamy konto, wpisując w pole „Promo or refferal code” BONUSVIP. Należy zwrócić uwagę, aby po prawej stronie pojawiło się zielone kółko z „ptaszkiem” (jak na obrazku poniżej). Wtedy mamy pewność, że otrzymamy zniżki na opłaty oraz bonus za rejestrację od Bybit.

bybit bonus za rejestrację
Bonus za rejestrację na Bybit można odebrać wpisując podczas zakładania konta kod: BONUSVIP

Krok 2: Przechodzimy proces weryfikacji tożsamości, a następnie dokonujemy wpłaty. Proces ten jest łatwy i intuicyjny, a co więcej istnieje możliwość wpłaty polskich złotówek, tak więc powinien poradzić sobie z nim nawet największy laik. Niemniej jednak jeśli nadal masz problemy zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą szczegółową recenzją giełdy: Bybit opinie.

darmowe krypto bonus bybit

Krok 3: Po dokonaniu wpłaty na odpowiednią kwotę, swoje bonusy za rejestrację możemy odebrać w zakładce My Rewards.

bybit bonusy 2023

I to właściwie tyle. W tym miejscu zobaczysz wszelkie wymagania dot. poziomów bonusu, ile Ci jeszcze brakuje itd. Jeżeli spełniasz warunki do odebrania bonusu Bybit, po prostu kliknij claim

Bonus Bybit 2023 – Najczęściej zadawane pytania

Czym jest Bybit bonus za rejestrację?

Bybit bonus za rejestrację to specjalna oferta dla nowych użytkowników platformy Bybit. Dzięki niej można otrzymać dodatkowe środki po założeniu konta spełnieniu określonych warunków.

Jak odebrać bonus Bybit w 2023 roku?

Aby skorzystać z bonusu, musisz zarejestrować się na platformie Bybit, używając linku promocyjnego lub kodu. Następnie musisz wpłacić środki i osiągnąć określony poziom wolumenu.

Czy mogę wypłacić bonus Bybit od razu po otrzymaniu?

Ten bonus jest przeznaczony do handlu na platformie. Nie można go od razu wypłacić.

Czy mogę skorzystać z bonusu, jeśli już mam konto na Bybit?

Niestety, bonus za rejestrację Bybit jest dostępny tylko dla nowych użytkowników, nie posiadających konta. Jeśli masz już konto na Bybit, sprawdź inne dostępne promocje lub oferty.

Comments (No)

Leave a Reply