Binance dodaje Trust Wallet Token (TWT) do strefy innowacji

Binance dodał Trust Wallet Token (TWT) do Strefy Innowacji i otworzy handel dla par TWT/BTC, TWT/BUSD i TWT/USDT o godzinie 8:00 (UTC) dnia 27.01.2021.

Czym jest Trust Wallet Token (TWT)?

Trust Wallet to portfel kryptowalutowy, który umożliwia użytkownikom kupowanie, przechowywanie, wymianę i zarabianie kryptowalut. Trust Wallet Token (TWT) jest natywnym tokenem Trust Wallet, dostępnym w standardzie tokenowym BEP-2 i BEP-20.

Przypomnienie:

Strefa Innowacji jest dedykowaną strefą handlu, umożliwiającą użytkownikom dokonywanie transakcji nowymi, innowacyjnymi tokenami, które prawdopodobnie będą charakteryzować się większą zmiennością i wiązać się z większym ryzykiem niż inne tokeny.

Przed rozpoczęciem handlu w Strefie Innowacji, wszyscy użytkownicy są zobligowani do przeczytania Warunków Użytkowania Binance, na stronie Strefy Innowacji, a także wypełnienia kwestionariusza, będącego częścią Wstępnego Zastrzeżenia. Należy pamiętać, że nie będzie żadnych ograniczeń handlowych związanych z parami handlowymi w Strefie Innowacji.

TWT jest relatywnie nowym tokenem i charakteryzuje się większym niż normalne ryzykiem, a także będzie prawdopodobnie podlegać wysokiej zmienności cen. Upewnij się, że stosujesz wystarczające metody zarządzania ryzykiem, przeprowadziłeś własne badania dotyczące fundamentów TWT i w pełni rozumiesz projekt, zanim zdecydujesz się na handel.

Opłata za dodanie TWT: 0 BNB.

Szczegóły:

Ostrzeżenie o ryzyku: Handel kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem rynkowym. Prosimy o ostrożne dokonywanie transakcji. Binance dołoży wszelkich starań, aby wybrać kryptowaluty wysokiej jakości, ale nie będzie odpowiedzialne za straty handlowe.


Comments (No)

Leave a Reply