Binance zawiesi jutro wpłaty i wypłaty Ethereum

Konserwacja już jutro, 24 października o 9:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Największa giełda kryptowalut Binance rozpocznie konserwację swojego portfela w sieci Ethereum (ERC20) 24 października o godzinie 7:00 (UTC).

Przewiduje się, że prace potrwają około dwóch godzin. Administracja platformy transakcyjnej oficjalnie powiadomiła użytkowników sieci Ethereum o wprowadzeniu tymczasowych ograniczeń wejścia i wyjścia ETH „w związku z zaplanowanymi pracami technicznymi mającymi na celu utrzymanie portfela kryptowalutowego ETH ERC20”.

Przedstawiciele Binance uspokajają: tymczasowe ograniczenie dostępu do depozytów w ETN to cykliczne wydarzenie, które służy ułatwieniu i przyspieszeniu prac technologicznych. Mówiąc ściślej, zawieszenie dostępu, które nastąpi 24 października, rozpocznie się o godzinie 6:55 UTC.

Zespół serwisu zapewnia, że ​​nie będzie to miało wpływu na transakcje wymiany zasobów cyfrowych. Regularne aktualizacje i konserwacja kluczowych usług kryptowalut pomagają stworzyć bardziej niezawodne i bezpieczne środowisko wymiany, podkreśla Binance.

Wcześniej giełda Binance informowała klientów, że od połowy grudnia 2023 r. zaprzestanie wydawania i obsługi karty debetowej Binance VISA.

Comments (No)

Leave a Reply