Giełda Huobi i platforma Gala Games pozwały walidatorów pNetwork

Giełda kryptowalut Huobi i platforma gier Web3 Gala Games pozywają walidatorów pNetwork za rzekomą współpracę z hakerami

Giełda kryptowalut Huobi i platforma gier Web3 Gala Games pozywają walidatorów pNetwork za rzekomą współpracę z hakerami i nieautoryzowane wydawanie tokenów pGALA.

Według oficjalnych doniesień Huobi i Gala Games, utworzyły zespół prawników, który ma przygotować po<ew do organów ścigania przeciwko walidatorom pNetwork.

Firmy oskarżają pNetwork o ułatwianie atakującym, którzy nielegalnie wyemitowali tokeny użytkowe pGALA o wartości 1 miliarda dolarów, szkodząc reputacji marki i interesom użytkowników.

Firmy Huobi i Gala Games ogłosiły, że przygotowują plan odszkodowań dla ofiar incydentu pGALA w wysokości do 50 mln USD.

Zgodnie z zatwierdzonym planem środki z tytułu odszkodowań zostaną równo podzielone między Huobi i Gala Games. Huobi zapewni 25 milionów dolarów w gotówce i premie dla użytkowników, w tym 15 milionów dolarów w walucie fiducjarnej i 10 milionów dolarów w niepieniężnym ekwiwalencie.

W ramach rekompensaty Gala Games zaoferuje użytkownikom licencje na węzeł o wartości 25 milionów dolarów.

Przypomnijmy, że w listopadzie ubiegłego roku pNetwork wyemitował tokeny użytkowe pGALA dla platformy gier Gala Games o wartości ponad 1 miliarda dolarów w sieci BNB, a następnie sprzedał je na PancakeSwap. W efekcie cena tokena pGALA spadła o 97%.

Comments (No)

Leave a Reply