Binance finansuje szkolenia z kryptowalut i Web3 dla 67 155 osób

Binance Charity, charytatywne ramię giełdu Binance, ogłosiło, że udostępnia 30 000 miejsc na swojej platformie edukacyjnej Web3, która jest częścią Binance Scholar Program. Zgodnie z oficjalnym wpisem na blogu platformy, od momentu uruchomienia inicjatywy przetworzono już 82 000 aplikacji do programu edukacyjnego.

67 155 zatwierdzonych wniosków

W sumie Binance Charity zatwierdziło już 67 155 wniosków, co oznacza, że finansują oni również swoją edukację. W 2022 roku zatwierdzono łącznie 36 500 osób, a w 2023 roku zostanie przyznanych jeszcze 30 655 miejsc. Helen Hai, szefowa Fundacji Charytatywnej Binance stwierdziła:

„Reakcja na nasze projekty w świecie Web3 jest bezprecedensowa i pokazuje, że wiele osób ma ambicje, aby dowiedzieć się o blockchainie, DeFi, NFT, programowaniu i wiele więcej”.

Rynek przeszedł przez ciężki okres w 2022 roku, ale to najwyraźniej nie przeszkadza Binance w kontynuowaniu ciekawych inicjatyw. W ten sposób platforma giełdowa mocno inwestuje w rozwój i szkolenie nowych osób, które na swój sposób mogą wzmocnić branżę.

Binance idzie z Tobą

Ideą platformy szkoleniowej jest przeprowadzenie ludzi przez każdy etap ich kariery od początku do końca. Jeśli potrzebują pomocy, Binance jest gotowy z kapitałem i wiedzą, aby pomóc im iść do przodu. W sumie Binance zainwestowało już ponad 2,2 mld dolarów w Binance USD (BUSD), aby sfinansować to ramie.

Wiązało się to ze wspieraniem różnych inicjatyw w takich krajach jak Nigeria, Niemcy, Senegal, Australia, RPA, Francja, Cypr, Ukraina i Brazylia. Jedną z takich instytucji jest pochodząca z Nigerii szkoła techniczna Utiva. Wraz z nią Binance stworzyło 50 000 miejsc szkoleniowych. Z tego 1000 osób może nawet dołączyć do intensywnego programu na rok.

Jest to ciekawa inicjatywa, która z czasem może naprawdę rozwinąć branżę. Osoby, które dążą do rozwoju w ten sposób, będą również inspirować innych swoją wiedzą, co niewątpliwie pozytywnie wpłynie na adopcję wschodzącej technologii.

Comments (No)

Leave a Reply