Alex Krüger: „Era szybkiego bogacenia się dzięki bitcoinowi dobiegła końca”

Założyciel firmy Aike Capital uważa, że ​​era bogacenia się poprzez inwestowanie w BTC dobiegła końca, ponieważ teraz pierwsza kryptowaluta bardziej nadaje się do oszczędzania środków.

Alex Krüger napisał na Twitterze, że inwestorzy nigdy nie wzbogacą się na inwestowaniu w bitcoiny, ta „łódź odpłynęła”. Jedynymi ludźmi, którzy będą czerpać zyski z Bitcoina, są ci, którzy świadczą usługi związane z BTC.

Krüger wyjaśnił, że jego tweet był eksperymentem społecznym. Ekonomista chciał obserwować reakcję czy zgadzają się z takim stwierdzeniem. Zdaniem kryptoanalityka eksperyment zakończył się sukcesem: stosunek komentarzy i polubień (50%).

Jak wyjaśnił analityk, im bardziej skupiasz się na negatywach i wypowiadasz absolutne stwierdzenia, tym bardziej ludzie dzielą się na dwa przeciwstawne obozy. Krüger napisał później, że jego oświadczenie nadal jest aktualne – naprawdę wierzy, że bitcoin jest teraz dobry tylko do przechowywania. A także do handlu i zabezpieczania ryzyka związanego z walutami fiducjarnymi.

Omawiając strategie handlowe na rynku kryptograficznym, Krüger stwierdził, że najlepszym sposobem na zwiększenie zysków nie jest handel z dużą dźwignią, ale handel aktywami o dużej zmienności za pomocą własnych środków.

Bitcoin wzrośnie 5x

Założyciel Aike Capital skomentował tweet użytkownika, który zasugerował, że w ciągu trzech do pięciu lat cena bitcoina może wzrosnąć dziesięciokrotnie. Zdaniem analityka ta prognoza jest zbyt optymistyczna, ale istnieje możliwość, że Bitcoin będzie w stanie w takim czasie urosnąć pięciokrotnie.

Niedawno Alex Krüger stwierdził, że rynek kryptowalut przetrwał już najgorszy scenariusz i jest gotowy na zwyżkowy trend.

Comments (No)

Leave a Reply