Inwestor Bitcoin Cash zobowiązał się do zakupu 111 Tesli, jeśli Elon Musk doda obsługę BCH

Tesla za BCH?

Zwolennik Bitcoin Cash (BCH) obiecał nabyć 111 Tesli Model 3, jeśli producent samochodów elektrycznych doda coina jako płatność.

W filmie na YouTube użytkownik z Australii, używając pseudonimu 1stmil.com, przewiduje wzrost sprzedaży Tesli. Jego zdaniem społeczność BCH chce wydać coiny, a nie je trzymać. Ma to być ofensywa przeciwko HODLerom BTC.

Użytkownicy kwestionowali zdolność 1stmil.com do dotrzymania obietnicy, ponieważ portfel, który ujawnili, zawiera równowartość 141 000 USD, czyli tyle, ile wystarczyłoby na zakup trzech modeli Model 3. W odpowiedzi zwolennik Bitcoin Cash powiedział, że nie ujawnia innych adresów „ze względów bezpieczeństwa”.

We wczesnych filmach 1stmil.com twierdził, że jest już właścicielem siedmiocyfrowego BCH i będzie miał fortunę w wysokości 1 miliarda dolarów do 2025 roku.

To wystarczy, aby kupić 111 Model 3 w Australii za 52 000 USD za sztukę. Użytkownik zasugerował, że jeśli inicjatywa zostanie zrealizowana, to rozpocznie biznes związany ze sprzedażą komponentów. Łącznie w poszczególnych krajach mogą one kosztować więcej niż samochód elektryczny jako całość.

Wcześniej społeczność Monero wezwała Elona Muska do dodania XMR do płacenia za Teslę.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.