TMT Blockchain Fund uruchamia nowy projekt infrastrukturalny na platformie Waves

Założyciele TMT Blockchain Fund ogłosili rozpoczęcie nowego projektu infrastrukturalnego opartego na platformie Waves blockchain.

Głównym celem partnerstwa między Waves i TMT Blockchain Fund będzie działalność w zakresie blockchain i fintech, w tym rozwój zdecentralizowanych aplikacji na dużą skalę (dApps) i różnorodność projektów infrastrukturalnych. Fundusz będzie również wspierać ICO i inne istniejące projekty oparte na blockchain Waves.

Naszą misją jest dostarczanie najbardziej udanych technologii do nowej generacji projektów. Cieszymy się z naszej współpracy z Waves i wierzymy, zapewnimy startupom doskonałą okazję do uzyskania kompetentnej porady i unikalnego doświadczenia „- tłumaczył Artem Inutin, współzałożyciel i partner TMT Blockchain Fund.

Istnieje wiele kluczowych zalet naszej współpracy z TMT Blockchain Fund. Doceniamy ich doświadczenie, dogłębną analitykę i przejrzystość. Token TMT Fund będzie stanowić zabezpieczenie aktywami. W pełni zgodne z wymaganiami amerykańskich i unijnych przepisów i regulatorów. To ważny kamień milowy w branży, który naprawdę wspieramy „- dodał dyrektor generalny Waves i założyciel Alexander Ivanov.

Zarządzając funduszami w wysokości 60 000 000 $, nowy fundusz TMT specjalizuje się w inwestowaniu w firmy typu blockchain i kryptowaluty. 15 000 000 USD zostanie pozyskane za pośrednictwem crowdsale, podczas gdy pozostałe 45 000 000 USD zostanie prawdopodobnie otrzymane od inwestorów w postaci kryptowalut. 18 750 000 tokenów zostanie wydanych przez Fundusz na te cele. Drobni inwestorzy prywatni i duże tradycyjne firmy będą miały równe szanse uczestnictwa w projekcie.

TMT Blockchain Fund wystartuje z ICO tej jesieni. Współzałożyciele funduszu to German Kaplun, Artem Inutin, Igor Shoifot i Julian Zegelman. Założyciele z powodzeniem inwestowali już w liczne projekty blockchain na dużą skalę w ciągu ostatnich trzech lat, w tym w Laboratoria Protokołu (Filecoin), ShapeShift, Bitso, Cindicator i Telegram.

Comments (No)

Leave a Reply