Sui Network sponsorem teamu Red Bull w Formule 1

Sui Network sponsorem Oracle Red Bull Racing

Projekt Sui Network, twórca Blockchain warstwy 1, nawiązał długofalową współpracę z zespołem Formuły 1 Red Bull. W ramach tego partnerstwa, Sui Network zamierza wykorzystać swoją technologię do tworzenia nowatorskich rozwiązań opartych na Web3 oraz do promowania większej integracji między ludźmi dzięki tej technologii.

Obie strony planują skupić się na tworzeniu gier, które będą korzystać z blockchaina Sui Network. Sui Network uruchomił swoją główną sieć blockchain 3 maja 2023 roku, a tego samego dnia natywny token SUI pojawił się na giełdzie kryptowalut Binance.

Mysten Labs, odpowiedzialna za Sui Network, poinformowała o nawiązaniu szeregu partnerstw z innymi firmami deweloperskimi. Ich celem jest wprowadzenie gier opartych na Web3 na platformę Sui.

Zespół Red Bull nie jest obcy technologii blockchain. W lutym 2022 roku podpisał on trzyletni kontrakt sponsorski z giełdą bitcoinów Bybit, a w marcu 2023 roku platforma Kraken stała się pierwszym oficjalnym partnerem Web3 zespołu Williams Racing.

Takie działania wskazują na wzrost zainteresowania Formuły 1 technologią blockchain i Web3. Może to prowadzić do innowacji w świecie sportu i rozrywki.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.