Portfel MyEtherWallet obsługuje teraz projekty DeFi Ren i Aave

Portfel MyEtherWallet (MEW) rozszerza swoją integrację z Decentralized Finance (DeFi).

W czwartek 13 sierpnia deweloperzy portfela zapowiedzieli integrację z projektami Aave i Ren – będą korzystać z systemu MEWconnect.

MEWconnect to system łączenia portfeli, który został zaprojektowany specjalnie dla MEW (podobne rozwiązania można znaleźć w innych portfelach obsługujących zdecentralizowane aplikacje, takie jak Metamask i Coinbase Wallet). System został pierwotnie zaprojektowany do bezpiecznego łączenia użytkowników aplikacji mobilnej MEW.

Obecnie MEWconnect jest używany poza aplikacją MEW i umożliwia użytkownikom innych portfeli programowych i sprzętowych łączenie się z łańcuchem bloków Ethereum. Firma twierdzi, że nie chce wiązać użytkowników z konkretnym rozwiązaniem, ponieważ jest to ogólny cel ekosystemu Ethereum.

Kosala Hemachandra, dyrektor generalny MEW, spodziewa się, że po Aave i Ren pójdą inne projekty:

Interfejs API MEWconnect jest bardzo przyjazny dla programistów i mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości o wiele więcej projektów zintegruje protokół”.

Dzięki integracji użytkownicy MyEtherWallet mają teraz szerszy wybór opcji pożyczkowych za pośrednictwem Aave, a także dostęp do tokenów z innych łańcuchów bloków poprzez mosty Ren.

MyEtherWallet to jeden z najstarszych istniejących portfeli ethereum, który stał się bardzo popularny w następstwie boomu ICO w 2017 roku.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.