StealthEX – Recenzja i opinie (2024)

Scentralizowane giełdy kryptowalut coraz częściej wymagają weryfikacji. Nie tak łatwo znaleźć w dzisiejszych czasach giełdę bez KYC, nawet jeśli chodzi o handel krypto-krypto. Wciąż co prawda istnieją kantory, jednak obsługują one małą liczbę altcoinów. Z pomocą przychodzi jednak platforma StealthEX. Umożliwia ona dokonywanie prostych swapów na ponad 1000 kryptowalutach. Co więcej, transakcje są anonimowe i nie wymagają weryfikacji. Co to jest StealthEX? Jak działa? Jakie ma opinie? O tym w dzisiejszym artykule!

Co to jest StealthEX?

Platforma StealthEX powstała w 2018 roku. Umożliwia ona inwestorom zakup i konwersję kryptowalut bez ukrytych opłat, limitów itp. oraz co najważniejsze – bez konieczności rejestracji na platformie. StealthEx nie przechowuje żadnych kryptowalut. Platforma po prostu wyszukuje najlepsze dostępne kursy na innych giełdach i dokonuje zamiany jako pośrednik. Cały proces trwa zazwyczaj do 30 minut. Nie ma tu procedur KYC, co zapewnia użytkownikom prywatność i bezpieczeństwo. Weryfikacja jest niezbędna jedynie w przypadku dokonywania transakcji angażujących waluty fiat (StealthEX pozwala kupować krypto kartą bankową).

Jak działa StealthEX?

Kiedy trader chce wymienić swoje aktywa, powinien wybrać z rozwijanej listy konkretną monetę, którą chce zamianić i otrzymać. Następnie StealthEX połączy się ze swoimi partnerami i wyszuka najlepszą dostępną opcję.

stealthex swap

Algorytm giełdy znajdzie najlepsze stawki, płynność i ceny dla danej pary i wyświetli kurs wymiany dla handlu krypto-krypto. Gdy trader potwierdzi zlecenie, swap zostanie zrealizowany. Cały proces jest prosty i sprowadza się do zaledwie kilku kroków:

  1. Wybór kryptowaluty: Użytkownik wybiera parę do swapa, na przykład Bitcoin i Ethereum.
  2. Podanie adresu portfela: Użytkownik musi podać adres portfela, na który mają zostać przesłane wymienione środki.
  3. Wpłata depozytu: Użytkownik wysyła określoną ilość kryptowaluty na określony adres.
  4. Otrzymanie środków: Po przeprowadzeniu wymiany użytkownik otrzymuje wymienioną kryptowalutę na podany wcześniej adres portfela.

stealthex zakup krypto

Prowizje na platformie

Prowizje StealthEX są konkurencyjne i wynoszą 0,4% wartości wpłacanej kryptowaluty. Niemniej jednak należy także pokryć opłaty za gaz, które zależą od blockchaina, na którym odbywa się transakcja, przeciążenia sieci itd. Ważną zaletą StealthEX jest fakt, że platforma jest bardzo transparentna. Przed zatwierdzeniem transakcji użytkownik może zobaczyć dokładną kwotę kryptowaluty, którą otrzyma na swój portfel (już po opłatach i prowizjach).

StealthEX – opinie

StealthEX ma bardzo dobre opinie w internecie. Co prawda nie znajdziemy ich zbyt dużo na polskich stronach (póki co), jednak na zagranicznych ludzie chwalą sobie tę platformę głównie za prostotę użytkowania, niskie (i transparentne) opłaty oraz prowizje, ale co najważniejsze – za wysoki poziom prywatności. Według Trust Pilot, opinie o StealthEX przekładają się na średnią ocen wynoszącą 4.8/5 przy 151 ocenach.

stealthex opinie

Podsumowanie

StealthEX to niezawodna i bezpieczna platforma do wymiany kryptowalut, która kładzie nacisk na prywatność użytkowników. Dzięki prostemu procesowi wymiany i braku konieczności rejestracji jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają szybkiego i dyskretnego sposobu na wymianę kryptowalut. Opinie użytkowników StealthEX są bardzo pozytywne. Ludzie cenią sobie transparentność dot. opłat, możliwość dokonywania swapów bez KYC oraz prosty interfejs. Ogólnie rzecz biorąc, StealthEX jest godną polecenia platformą dla każdego, kto chce dokonywać swapów kryptowalut w prosty i prywatny sposób.

Comments (No)

Leave a Reply