Spekulanci rozpoczęli odsprzedaż smartfonów Saga nawet za 5000 dolarów

Smartfony Saga z drugiej ręki już po 5000$

Smartfony Saga od Solana zaczęły być sprzedawane na eBayu po cenach powyżej 2000 dolarów ze względu na szum wokół airdropa tokenów memów BONK.

Niektóre urządzenia można kupić po jeszcze wyższych cenach – dwa telefony sprzedano za 5000 dolarów, a kolejny został kupiony za 3361 USD. Sprzedaż smartfonów Solana wzrosła ponad 10-krotnie po tym, jak inwestorzy znaleźli okazję do arbitrażu.

Posiadacze Sagi otrzymują gwarantowaną dystrybucję w wysokości 30 milionów BONK. Biorąc pod uwagę niedawny rozwój monety, ich koszt w pełni pokrywa smartfon.

W szczytowym okresie użytkownicy otrzymali około 900 dolarów w kryptowalucie memów na urządzenie kosztujące 599 dolarów. W chwili pisania tego tekstu ta kwota BONK jest warta około 610 dolarów.

Według CoinGecko kapitalizacja monety wynosi 1,2 miliarda dolarów, a dzienny obrót handlowy wynosi 537 milionów dolarów.

Saga oferuje także szereg innych korzyści, w tym miesiąc bezpłatnego dostępu do sieci bezprzewodowej Helium, bonusy w grze Web3 Honeyland, wcześniejszy dostęp do projektu Genopets i NFT.

Na początku grudnia współzałożyciel Solany Anatolij Jakowenkozapowiedział niską sprzedaż smartfona – sprzedano wówczas około 2200 urządzeń.

Przypomnijmy, że w listopadzie analitycy CertiK zidentyfikowali krytyczną lukę w telefonie Web3, która umożliwia kradzież kryptowalut użytkownika.

Comments (No)

Leave a Reply