Sylwester Suszek w Kryptowalutowej niedzieli: „…wylatuje Futuro, wylatuje KZ Cash…”. Delisting na BitBay już wkrótce

Podczas ostatniej „Kryptowalutowej niedzieli #111” na kanale Mike Satoshi, Sylwester Suszek, prezes największej polskiej giełdy kryptowalut BitBay, zapowiedział delisting kryptowalut. „Na pierwszy ogień” pójdą Futuro Coin i KZ Cash.

Lepiej porozmawiajmy o delistingu, bo myślę, że wiele osób to może zaciekawić. A to się teraz w BitBayu będzie działo. Co to znaczy? Wylatuje Futuro, wylatuje KZ Cash i pomału bedziemy delistować kolejne coiny„.

Ktoś w komentarzach zadał pytanie o kryptowalutę LISK i czy zostanie ona też zdelistowana? Na to pytanie Sylwester Suszek odpowiedział:

Nie. Sam osobiście wierzę w LISKa. I nie. Lisk to jest fajny projekt. Lisk się dalej rozwija. Ja mam też dużą styczność z LISKiem i nie podchodziłbym tak negatywnie do tego LISKa. To jest naprawdę super projekt. No przecież ludzie, którzy zadają to pytanie najprawdopodobniej nie do końca wiedzą czym jest LISK i nad czym oni pracują. Zapraszam do lektury i wtedy w 100% zrozumiecie, że nie do końca… Lisk ma taki zapas obecnie pieniędzy, że bez żadnego problemu będzie jeszcze długo długo funkcjonował…

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.