Sandbox i Warner Music Group stworzą LAND o tematyce muzycznej

Filia Animoca Brands i globalna firma muzyczna otwierają swoje drzwi na nową arenę muzycznej rozrywki w metawersie.

Sandbox ogłosił w czwartek współpracę z Warner Music Group (WMG), aby stworzyć muzyczny park rozrywki i salę koncertową w metawersie. Warner Music Group LAND w The Sandbox będzie gospodarzem koncertów i wydarzeń na żywo z udziałem artystów i muzyków reprezentowanych przez WMG.

Ta inicjatywa oznacza pierwsze wejście Warner Music do sfery metaverse non-fungible token (NFT). Jak potwierdziła platforma celem przedsięwzięcia jest tworzenie wciągających doświadczeń społecznych. Sandbox może zapewnić artystom kolejne miejsce, w którym mogą nawiązać kontakt ze swoimi fanami, eksperymentować z wirtualną rozrywką i generować nowe źródła przychodów, jednocześnie docierając do globalnej społeczności.

Sebastien Borget, dyrektor ds. operacyjnych i współzałożyciel The Sandbox, powiedział, że partnerstwo „przenosi otwarty metaverse o jeden krok naprzód w kierunku inicjatyw prowadzonych przez fanów i społeczności”.

„Kształtujemy The Sandbox jako zabawne miejsce rozrywki, w którym twórcy, fani i gracze mogą cieszyć się pierwszymi w swoim rodzaju wciągającymi przeżyciami i być bliżej połączonych ze swoimi ulubionymi artystami muzycznymi za pośrednictwem NFT” – dodał.

Cyfrowa ziemia nadal cieszy się dużym popytem, ​​a stały wysoki wolumen obrotu w The Sandbox sprawił, że jest to jeden z najbardziej konkurencyjnych metawersów rywalizujących z Decentraland. Według firmy, The Sandbox przeprowadzi sprzedaż LAND w marcu 2022 roku, aby umożliwić fanom muzyki zakup LANDS sąsiadujących z nieruchomością WMG.

WMG, w skład którego wchodzą wytwórnie płytowe, takie jak Atlantic, Warner Records, Elektra i Parlophone, jest najnowszym partnerem The Sandbox, dołączając do The Walking Dead, Snoop Dogga, Adidasa, Steve’a Aoki, The Smurfs i CryptoKitties.

Comments (No)

Leave a Reply