Robert Kiyosaki: „Kupuj Bitcoin, bo USA już zbankrutowały”

Kiyosaki po raz kolejny nawołuje by kupować BTC

Amerykański przedsiębiorca i inwestor, autor książki „Bogaty ojciec, biedny ojciec” jest przekonany, że Stany Zjednoczone Ameryki są już państwem bankrutem. Zachęca swoich czytelników do zakupu Bitcoina.

Robert Kiyosaki twierdzi, że akcje, obligacje i nieruchomości w USA to obecnie po prostu bańki finansowe: „Dług USA rośnie o 1 bilion dolarów co 90 dni. Ratuj siebie. Kupuj więcej prawdziwego złota, srebra i bitcoinów.

Pisarz nieustannie zachęca wszystkich, którzy mają okazję do zakupu bitcoinów, nazywając dolary amerykańskie fałszywkami. Według przedsiębiorcy rynki wkrótce się załamią, bo władze USA nie będą w stanie prowadzić rozsądnej polityki finansowej, rosnący dług publiczny zniszczy kraj, a światową gospodarkę czeka poważny kryzys.

Wcześniej autor książki „Bogaty ojciec, biedny ojciec” przyznał, że Bitcoin może okazać się oszukańczym schematem, ale w tym przypadku pierwsza kryptowaluta nie będzie się różnić od dolara amerykańskiego czy euro. Pisarz jest jednak pewien, że BTC jest aktywem idealnym i osobiście żałuje, że nie kupił wcześniej jeszcze większej liczby monet.

Comments (No)

Leave a Reply