NFT z Pulp Fiction Quentina Tarantino

Pierwsze NFT platformy Secret Network będą zawierały ekskluzywne treści z filmu Quentina Tarantino Pulp Fiction, nowością jest to że nie będą one widoczne dla wszystkich.

Reżyser Quentin Tarantino wyda NFT oparte na sceny z filmu „Pulp Fiction”.NFT, uruchamiane w Secret Network, będą miały ukrytą zawartość, którą mogą oglądać tylko właściciele.Reżyser Quentin Tarantino znany jest z robienia rzeczy na swój własny, charakterystyczny sposób, więc być może nie jest niespodzianką, że jego pierwsze NFT również będą wyróżniać się na tle innych.Tworzone w Secret Network, NFT będą miały dodatkową zawartość, którą może oglądać tylko właściciel każdego przedmiotu kolekcjonerskiego.

Tarantino uruchomi w sumie siedem NFT opartych na jego przełomowym filmie z 1994 roku „Pulp Fiction”, które zostaną wystawione na aukcji za pośrednictwem rynku OpenSea. Każdy NFT zawiera scenę z filmu i zawiera dodatkową zawartość, w tym oryginalne odręczne strony scenariusza, nowy komentarz Tarantino i inne szczegóły dotyczące filmu i samego reżysera.

Jednak tylko właściciel każdego NFT będzie mógł uzyskać dostęp do tej dodatkowej zawartości. Jest to pierwszy projekt, który został uruchomiony przy użyciu technologii Secret NFT firmy Secret Network, która pozwala twórcom treści decydować, które elementy kolekcji są publiczne, a które prywatne dla właścicieli. Pozwala także kupującym wybrać, czy ich własność jest publicznie znana, czy nie.

Tarantino stworzył NFT we współpracy z SCRT Labs, głównym twórcą Secret Network. Reżyser ma się pojawić na NFT.NYC, aby omówić projekt wraz z demonstracją technologii.

 

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.