MyCointainer pozwala teraz użytkownikom CRDT na zarabianie pasywnego dochodu

Użytkownicy CRDTpay będą teraz mogli stakować tokeny CRDT w MyCointainer i zarabiać pasywnie za pomocą kilku prostych kliknięć.

 

Nowi użytkownicy będą musieli zarejestrować się i zarejestrować swoje konta w MyCointainer. Następnie mogą zdeponować swoje tokeny CRDT na wygenerowany adres i rozpocząć obstawianie swoich tokenów. Jest to prosty i prosty sposób dla posiadaczy CRDT na zarabianie pasywnego dochodu.

MyCointainer to internetowa platforma, która umożliwia handlowcom kryptowalut stakowanie ich i osiąganie zysków. Stworzony przez zespół kreatywnych przedsiębiorców i technologów, MyCointainer to bezpieczna i łatwa platforma, na której użytkownicy mogą stakować i zarabiać kryptowaluty.

Projekt CRDT natomiast został stworzony jako kompleksowe rozwiązanie bankowe dostępne na wyciągnięcie ręki. Jego głównym celem jest połączenie zróżnicowanego środowiska kryptograficznego, które umożliwia pojedynczą aplikację do transferu wartości. Platforma działaja w zdecentralizowanej sieci peer-to-peer i jest obsługiwana przez cztery podstawowe aplikacje – portfel, DEX (zdecentralizowana giełda), skarbiec i platformę bankową. Wszystkie te aplikacje umożliwiają niezależne zarządzanie majątkiem.

Wizją CRDT jest stworzenie systemu finansowego, który umożliwi użytkownikom niezależną ochronę ich majątku i zarządzanie nim z łatwością i wygodą nowoczesnej bankowości. Robi to za pomocą stablecoina, który jest powiązany 1: 1 z dolarem amerykańskim, aby zbudować interoperacyjność między finansami rzeczywistymi i zdecentralizowanymi.

Więcej na stronie projektu oraz na discordzie.

Zródło:medium.com/crdt

 

Comments (No)

Leave a Reply