Michael Saylor: Bitcoin ETF to kamień milowy na drodze do adopcji instytucjonalnej

BTC ETF zmieni wszystko?

Założyciel MicroStrategy, Michael Saylor, w wywiadzie dla The Block nazwał przyjęcie spotowego funduszu ETF opartego na pierwszej kryptowalucie „wielkim wydarzeniem” dla branży kryptograficznej.

To ważny kamień milowy na drodze do akceptacji instytucjonalnej. Myślę, że jest to ważne, ale nie doprowadzi do wzrostu bitcoina do 5 milionów dolarów z dnia na dzień” – powiedział.

Saylor wyjaśnił również, że uważa bitcoinowych maksymalistów za każdego, kto postrzega go jako „narzędzie wzmocnienia pozycji gospodarczej”. Jest przekonany, że „to jest dobre dla świata”.

Były szef MicroStrategy powtórzył swoją tezę, że większość altcoinów nosi ślady papierów wartościowych. W czerwcu stwierdził , że większość roszczeń amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) dotyczy takich tokenów.

Możesz krytykować pomysły biznesowe, ale nie powinieneś ich cenzurować. To tak, jakby otworzyć piekarnię i sprzedawać okropne pączki z trocin. To głupi pomysł. Nie inwestowałbym w to. Nie kupię twoich pączków z trocinami. Prawdopodobnie zbankrutujesz” – powiedział Sailor.

Comments (No)

Leave a Reply