LeBron James i Crypto.com promują edukację blockchain’a

Inicjatywa edukacyjna ma na celu pomoc 1600 dzieciom w wieku szkolnym w rodzinnym mieście LeBrona Jamesa.

W komunikacie prasowym opublikowanym w piątek, trzykrotny mistrz NBA i napastnik Los Angeles Lakers, LeBron James, będzie współpracować z giełdą walut cyfrowych Crypto.com, aby wspierać możliwości edukacyjne i rozwoju Web 3.0. Partnerstwo ma na celu pomoc 1600 dzieciom w rodzinnym mieście LeBron James, Akron w stanie Ohio, zdobyć więdzę o technologii kryptowalut i o tym, jak może ona wpłynąć korzystnie na ich przyszłości.

„Technologia Blockchain rewolucjonizuje naszą gospodarkę, sport i rozrywkę, świat sztuki i sposób, w jaki się ze sobą angażujemy. Chcę mieć pewność, że społeczności takie jak ta, z której pochodzę, nie zostaną pominięte” – powiedział James. Studenci będą mieli dostęp do zajęć zarówno on-line, jak i w stacjonarnych spotkaniach z ekspertami Crypto.com.

Crypto.com jest obecnie piątą co do wielkości giełdą, z całodobowym wolumenem obrotu wynoszącym 3 miliardy dolarów. Ma ponad 10 milionów klientów. Jednak nie wszyscy użytkownicy byli fanami rozwoju. Niektórzy twierdzili, że firma powinna była poświęcić więcej uwagi poprawie obsługi klienta niż przeznaczaniu środków na takie partnerstwa.

 

Comments (No)

Leave a Reply