Krypto-milioner z USA znaleziony poćwiartowany w Bułgarii

Kolejny milioner kryptowalutowy zamordowany

41-letni kryptowalutowy milioner Christian Peev został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Sofii w Bułgarii. Został poćwiartowany i spłukany w toalecie, pisze Mirror.

Peev, który miał obywatelstwo amerykańskie i bułgarskie, zaginął 8 sierpnia. Według policji w zabójstwie brał udział jego znajomy, barman Vesko Valchinov.

Nagranie z monitoringu pokazało, że razem weszli do wejścia, w którym mieszkał podejrzany. Następnego dnia Valchinov sam wyszedł z mieszkania, ale wracał tam kilka razy.

Christian Peev (po prawej) z podejrzanym Vesko Valchinovem (po lewej)

Prokuratura uważa, że ​​Peev został zabity uderzeniem hantli, po czym został poćwiartowany. Niejaki Konstantin Subotinov pomógł Valchinovowi ukryć zwłoki. Gdy ten ostatni został zatrzymany, przyznał się, że spuścił część ciała ofiary do toalety, a głowę i część kości zakopał w Parku Narodowym Witosza.

Lokalizacja Valchinova została ustalona na podstawie sygnału jego telefonu, został aresztowany.

Christian Peev ukończył uniwersytet w USA i dorobił się fortuny na inwestycjach w kryptowaluty. Bywał na imprezach z wyższych sfer.

W przeszłości Peev pomagał Valchinovowi prowadzić podobny biznes, więc śledztwo nie wyklucza, że ​​motyw zabójstwa ma związek z pieniędzmi. Śledztwo jest w toku.

https://www.mirror.co.uk/news/us-news/mising-crypto-king-found-chopped-30707060

Comments (No)

Leave a Reply