Pornhub dodaje wsparcie dla USDT

Popularna strona dla dorosłych Pornhub dodała do swojej platformy USDT jako nowy środek płatniczy. Ma to być odpowiedź na wycofanie wsparcia przez Pay Pal dla strony Pornhub. Restrykcje które zostały wprowadzone przez PayPal poskutkowały znacznym zainteresowaniem kryptowalutami.

W Listopadzie PayPal ogłosił że nie będzie dłużej wspierał wpłat dokonywanych za pomocą strony Pornhub. PayPal stwierdził że brak wsparcia jest spowodowany tym że strona dla dorosłych wykonywała „pewne płatności ” bez ich pozwolenia

Dzięki temu Pornhub zainteresował się kryptowalutami które mają być alternatywą dla użytkowników do płatności. Dzisiaj ogłosili że dodają wsparcie dla kryptowaluty Theter (USDT). Przyjmowana kryptowaluta będzie miała wsparcie jedynie na Blockchainie TRON (TRX) i  będzie można ją wykonywać za pomocą odpowiedniego portfela. Sam Tron (TRX) również jest akceptowany jako środek płatniczy razem z kryptowalutami Verge (XVG) oraz Horizen (ZEN).

Dawniej Pornhub interesował się kryptowalutami oraz dodał kilka z nich jako swój środek płatności. Jedną z nich jest waluta Verge. Niestety pokładane w tej walucie nadzieje na stanie się powszechnie używaną na Pornhub nie spełniły się. Cena tego coina również odzwierciedla to że nie wszedł on do masowej adopcji.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.