Giełda Coinbase zintegruje Lightning Network

Lightning Networ już niedługo na Coinbase

Dyrektor generalny Coinbase potwierdził zamiar dodania protokołu The Lightning Network do funkcjonalności giełdy. Brian Armstrong po długim oczekiwaniu opowiedział o nadchodzących zmianach w Bitcoin Lightning Network na Coinbase.

Odpowiedział na post jednego z użytkowników na Twitterze: „Mózg (gra słów) Armstrong aktywnie ignoruje Bitcoin Lightning Network. Nigdy o tym nie napisał na Twitterze. Nigdy”. Armsrtong odpowiedział na post : „LN jest świetna i dlatego będziemy ją integrować”.

W poście prezes wyjaśnia, że ​​integracja może nastąpić wkrótce. Lightning Network umożliwia tańsze i szybsze wysyłanie i odbieranie bitcoinów poprzez przeprowadzanie transakcji poza głównym łańcuchem bloków.

Sieć jest wykonana w taki sposób, aby przelewy były jak najszybsze, aby ułatwić korzystanie z BTC jako waluty cyfrowej, rozwiązując niektóre problemy z ograniczeniami protokołu. Sieć wykorzystuje system dokonywania płatności pomiędzy dwoma użytkownikami poza blockchainem. Po ustanowieniu kanałów, bitcoin może na bieżąco przenosić się między użytkownikami. Przypomnijmy, że wcześniej kryptowalutowy bank Xapo zapowiedział integrację płatności w bitcoinach poprzez Lightning Network.

Comments (No)

Leave a Reply