Giełda Bybit ogłasza listing PayPal USD (PYUSD).

Pay Pal USD na Bybit już za chwilę

Giełda kryptowalut Bybit ogłosiła gotowość do otwarcia transakcji spot za pomocą stablecoina PayPal USD (PYUSD) „w najbliższej przyszłości”. Według giełdy użytkownicy mogą już dokonywać wpłat w PYUSD, kwestia notowania stablecoina jest już rozwiązywana. Wpłaty i wypłaty będą dokonywane za pośrednictwem sieci Ethereum.

Platforma obiecuje, że PYUSD będzie dostępny do handlu na giełdzie w najbliższej przyszłości.

Współzałożyciel Bybit, Ben Zhou, powiedział, że był pod wrażeniem potencjału stablecoina i tego, jak PayPal widzi przyszłość płatności. Według Zhou uruchomienie PYUSD będzie kolejnym krokiem w kierunku ulepszenia przestarzałego systemu płatności międzynarodowych.

Technologia Blockchain, w oparciu o którą funkcjonuje stablecoin, poszerzy zasięg użytkowników i przyspieszy dokonywanie płatności czy przelewów. To może zaoszczędzić miliardy dolarów rocznie, zauważył Zhou.

Współzałożyciel Bybit mówi, że partnerstwo Paypal z Paxos Trust okaże się poważnym podejściem do zgodności. Zgodność jest niezbędna w rozwijającej się branży, dlatego Bybit wspiera inicjatywę PayPal, aby pomóc wypełnić lukę między tradycyjnymi pieniędzmi a zasobami cyfrowymi za pomocą stablecoina PYUSD.

Gigant płatności, PayPal, ogłosił uruchomienie własnego stablecoina około dziesięć dni temu. Dzień po ogłoszeniu PayPal giełda kryptowalut Huobi wyraziła chęć wystawienia tokena do handlu.

Подробнее на Bits.media: https://bits.media/kriptobirzha-bybit-dobavit-v-listing-steyblkoin-paypal-usd/

Comments (No)

Leave a Reply