CoinW ocenił perspektywy notowania Notcoina

Ile będzie kosztować Notcoin i gdzie będzie notowany (CoinW)

Notcoin może stać się jednym z najciekawszych projektów w rozwijającym się ekosystemie The Open Network (TON). Jeśli programiści zdecydują się wypuścić token, wiele dużych platform go umieści na liście. O tym pisze szef giełdy CoinW w Europie Wschodniej Alex Notm.

Notcoin opiera się na najnowszych trendach w branży kryptowalut: zrzutach i punktach za różne działania, które w przyszłości można zamienić na tokeny o realnej wartości. Twórcy niczego nie obiecują, powtarzając tu i ówdzie hasło prawdopodobnie nic. Jednocześnie robią to w sposób humorystyczny, parodiując tajemnicę „poważnych graczy, którzy nie planują wydawania tokena (ale to oczywiście nie jest prawdą)” – komentuje Alex Notm.

Notcoin to gra typu clicker, która przyznaje punkty za dotknięcie ekranu. Użytkownicy otrzymują dodatkowe punkty za utworzenie portfela, zakup aktywów na rynku P2P lub anonimowych numerów na platformie Blockchain Fragment oraz wykonanie innych zadań w ekosystemie TON. W momencie publikacji ponad 22 miliony graczy zarobiło 17 bilionów Notcoinów.

Gra wprowadza użytkowników Telegramu w kryptowaluty. Na początku 2024 roku jest ich już ponad 800 milionów, co stanowi około 10% wszystkich mieszkańców naszej planety” – zauważa Alex Notm.

20 stycznia w X zespół projektowy przeprowadził ankietę dotyczącą konieczności emisji Notcoina i każda odpowiedź faktycznie potwierdzała potrzebę stworzenia tokenów.

Tam na początku lutego pojawiło się pytanie o notowanie 1 kwietnia (Prima Prima Aprilis).

Doniesienia na temat notowania są, zgodnie z oczekiwaniami, dość sprzeczne. Jednak mimo dawki humoru w pełni akceptuję datę 1 kwietnia. Token może dodać kilka dużych platform jednocześnie, w tym CoinW. Koszt Notcoina będzie zależał od zespołu projektowego: czy wprowadzi blokowanie tokenów, czy też obowiązkową weryfikację w celu wyeliminowania botów. Te niuanse będą miały ogromny wpływ na ostateczną cenę” – mówi Alex Notm.

CoinW to giełda kryptowalut z biurem w Dubaju (ZEA) zajmująca się handlem spot i futures, transakcjami P2P i kopiowaniem. Platforma działa od 2017 roku i ma ponad 10 milionów użytkowników.

Comments (No)

Leave a Reply