Grayscale otworzy fundusze inwestycyjne oparte na Polkadot, Aave i Cosmos?

Grayscale Investments zarejestrował sześć kolejnych trustów do ewentualnego otwarcia w przyszłości.

Nowe trusty oparte są na Polkadot (DOT), Aave (AAVE), Monero (XMR), Cardano (ADA), Cosmos (ATOM) i EOS. Wszystkie zostały zarejestrowane w środę w Delaware przez Delaware Trust Company, która zarządza aktywami Grayscale.

Grayscale ma też inne „trasty”. Oparte są na Chainlink (LINK), Tezos (XTZ), BAT, MANA, Livepeer i Filecoin, ale nie są jeszcze otwarte na inwestycje. Dyrektor generalny Grayscale, Michael Sonnenschein, wyjaśnił, że utworzenie trustu nie oznacza, że ​​zostanie on uruchomiony w przyszłości.

Grayscale zawsze szuka możliwości oferowania produktów zgodnych z zapotrzebowaniem inwestorów. Od czasu do czasu będziemy tworzyć takie fundusze w celu tworzenia kopii zapasowych, jednak nie oznacza to, że wprowadzimy produkt na rynek. Grayscale zapowiada nowe produkty, gdy staną się dostępne dla inwestorów”- poinformował.

Grayscale jest największym menedżerem inwestycyjnym w branży kryptowalut z aktywami o wartości ponad 24 miliardów dolarów, z czego 20 miliardów dolarów jest skoncentrowanych w funduszu Bitcoin Trust GBTC.

źródło: https://cryptopotato.com/grayscale-eyes-defi-registers-trusts-for-polkadot-aave-and-cosmos/

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.