BMW integruje Enjin Token z aplikacją BMW Vantage

Zrzuty ekranu nowej aplikacji pojawiły się na blogu naver.com, w którym można sprawdzić, do czego BMW zamierza użyć Enjin Token.

Aplikacja BMW Vantage, jest tworzona w ramach programu lojalnościowego dla klientów w Korei Południowej. W nim posiadacze BMW Coin będą mogli je wymienić na tokeny ENJ.

Aplikacja BMW Vantage umożliwia użytkownikom zarabianie tokenów BMW na różne sposoby, a następnie konwertowanie ich na ENJ. W tym przypadku BMW Coin nie jest kryptowalutą, jest wewnętrznym tokenem aplikacji.

Innymi słowy, BMW Coin może zastąpić punkty lojalnościowe, a jego konwersja na ENJ pozwoli wymienić zdobyte tokeny na dolary i inne waluty.

Wszyscy dealerzy i pracownicy BMW otrzymali e-mail z informacją o rychłym wydaniu aplikacji, i z prośbą o instalację, gdy będzie gotowa do użycia.

Nie ma dodatkowych informacji na temat Enjin, ale z koreańskiego artykułu wynika, że użytkownicy BMW Vantage będą mogli za pomocą aplikacji płacić za wszystko, co związane z ich samochodem, w tym za zakupy na stacjach benzynowych, płatne autostrady i opłaty parkingowe.

Gdy aplikacja zostanie oficjalnie wydana, a klientom BMW zaoferuje się Enjin Coin jako nagrodę, ten może stać się jedną z najbardziej znanych kryptowalut w całej branży.

źródło: https://egamers.io/bmw-vantage-application-will-integrate-enjin-token/

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.