Mark Cuban: Robinhood ogranicza wzrost Dogecoina

Robinhood stopuje cenę DOGE?

Ograniczenia wypłat w aplikacji Robinhood są największą przeszkodą dla ceny Dogecoin, mówi miliarder Mark Cuban, właściciel Dallas Mavericks.

Jego zdaniem kryptowaluta mem jest jedyną monetą, której ludzie faktycznie używają do transakcji.

Za pośrednictwem BitPay uzyskujemy wiele innych możliwości. Ale ludzie uzywają Dogecoin, co oznacza, że ​​więcej organizacji komercyjnych zacznie je przyjmować. Największą przeszkodą w jej rozwoju jest to, że nie możesz wydać kupionych tokenów na Robinhood”- napisał Cuban.

W marcu Dallas Mavericks stał się pierwszym klubem NBA, który zaakceptował Dogecoin za bilety, usługi i towary. Według firmy BitPay, która świadczy usługę przetwarzania płatności, w kwietniu liczba transakcji powinna sięgnąć 6 tys. Już teraz płatności w DOGE to około 10% wszystkich płatności w procesorze BitPay.

Współzałożyciel i dyrektor generalny Robinhood Vlad Tenev odpowiedział na krytykę miliardera:

Pracujemy nad wpłatami i wypłatami! Nie tylko dla Dogecoin, ale dla wszystkich monet na Robinhood Crypto”.

Mimo ograniczonych funkcji liczba użytkowników platformy firmy szybko rośnie, z 1,7 mln do 9,5 mln w pierwszych trzech miesiącach 2021 roku.

W marcu Robinhood ogłosił dodanie do usługi portfela kryptowalutowego.

Cuban kupił wcześniej Dogecoina dla swojego 11-letniego syna w celach edukacyjnych.

Według miliardera, 60% jego portfela inwestycyjnego aktywów cyfrowych to Bitcoin, 30% to Ethereum, a tylko 10% przypada na inne coiny.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.