Giełda kryptowalut BitBay przekazała 100000 PLN na walkę z koronawirusem

Podjęliśmy decyzję o wsparciu służby zdrowia w walce z koronawirusem„.

Dzisiaj przekazaliśmy 100 000 zł na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez Sp. z o. o. w Tychach, który rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia został przekształcony w szpital zakaźny. Chcemy w ten sposób pomóc w zakupie niezbędnego sprzętu medycznego oraz środków ochrony osobistej dla lekarzy i personelu szpitala. Przekazane środki pochodzą z zysku wypracowanego przez naszą giełdę w tym roku. Wraz z innymi przedsiębiorcami ze Śląska planujemy dalszą pomoc placówkom w naszym regionie.

Wy też będziecie mogli wesprzeć 💙 służbę zdrowia w walce z koronawirusem SARS-CoV-2.

W najbliższych dniach uruchomimy stronę zbiórki na rzecz Fundacji TVS, która wraz z nami, w tym trudnym okresie wspiera polską służbę zdrowia. Wyjątkowo, oprócz możliwości przesyłania dotacji w kryptowalutach, udostępnimy dane do wpłat w złotówkach 🇵🇱. Mamy nadzieję, że w ten sposób, każdy będzie miał możliwość wsparcia akcji.

Sprawdzajcie informacje na naszej stronie i w mediach społecznościowych. Już niedługo startujemy! Pokażmy, że kryptowaluty mają moc!

Chcielibyśmy Was również poinformować, że w trosce o zdrowie naszych pracowników od kilku dni cały nasz zespół pracuje zdalnie. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nie było to przez Was w najmniejszym stopniu odczuwalne. Godziny pracy supportu, księgowań czy realizacji wypłat pozostały bez zmian. W razie pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Życzymy Wam dużo zdrowia i spokoju 💪💪

Podjęliśmy decyzję o wsparciu służby zdrowia w walce z koronawirusem. Dzisiaj przekazaliśmy 100 000 zł na rzecz…

Opublikowany przez BitBay Wtorek, 17 marca 2020

foto: Facebook

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.