Mike Novogratz: po spadku do 6500 $, Bitcoin wzrośnie do 10 000 $

Szef Galaxy Digital, Mike Novogratz podzielił się krótkoterminową prognozą ceny Bitcoina. Poinformował o planach uruchomienia nowego funduszu kryptowalut, informuje Bloomberg .

Novogratz twierdzi, że po wczorajszym spadku o ponad 600 USD, cena pierwszej kryptowaluty może spaść o kolejne 13%, znajdując wsparcie na poziomie około 6500 USD. Wtedy BTC pójdzie w górę do 10 000 $.

„Ostatnio miało miejsce wiele negatywnych wydarzeń ”, powiedział Novogratz w rozmowie z CNBC, dodając, że Bitcoin „potrzebuje nowej energii”, aby powrócić co najmniej powyżej poziomu 8000 $.

Przedsiębiorca uważa, że obecnie ​​jednym z głównych negatywnych czynników są problemy Telegrama i ich kryptowaluty GRAM z amerykańską Komisją Papierów Wartościowych i Giełd (SEC), przez którą uruchomienie projektu zostało odroczone .

To prawdziwy cios w brzuch branży kryptograficznej”, powiedział Novogratz.

Pomimo wyraźnie niedźwiedzich nastrojów na rynku szef Galaxy Digital planuje wkrótce otworzyć nowy fundusz do inwestowania w Bitcoiny i rozpocząć świadczenie usług powierniczych. Novogratz podkreślił, że nowe usługi pozwolą ludziom inwestować w kryptowalutę „bez konieczności zakładania konta w Coinbase” i bez obawy o potencjalną utratę środków.

Wcześniej Mike Novogratz wyraził podziw dla projektu Telegram Open Network i jednocześnie żałował utraconej okazji inwestycyjnej.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.