Ben Armstrong wymienił siedem najlepszych kryptowalut do inwestycji

Kryptobloger, były gospodarz kanału YouTube Bitboy Crypto, wymienił siedem kryptowalut, inwestycje, w które jego zdaniem nigdy nie będą błędnymi inwestycjami.

Ben Armstrong wymienił BTC, ETH, SOL, XRP, SUI, PYTH i ONDO. Powody potwierdzające niezachwiane zaufanie do tych aktywów kryptograficznych są następujące. Bloger jest pewien, że pierwsza kryptowaluta nie może okazać się przegrana przy kapitalizacji rynkowej przekraczającej 1,39 biliona dolarów. Bitcoin stanowi ponad połowę kapitalizacji całego rynku kryptowalut. Ponadto coraz więcej inwestorów instytucjonalnych inwestuje w Bitcoin lub kupuje go pośrednio za pośrednictwem funduszy ETF zajmujących się kryptowalutami.

Jeśli chodzi o ether, Armstrong nazwał go „cyfrowym srebrem”, a najbliższego konkurenta Bitcoina – „cyfrowym złotem”. Entuzjasta kryptowalut zasugerował, że ETH pozostanie atrakcyjny, ponieważ inwestorzy mają nadzieję, że w USA pojawią się spotowe ETF-y Ether.

Zaufanie blogera do SOL opiera się na rosnącym uznaniu dzięki wprowadzeniu na rynek kilku udanych memcoinów opartych na blockchainie Solana.

Argument Armstronga na rzecz XRP wynika z nadziei, że emitent monety, Ripple, znajduje się w końcowej fazie sporu z amerykańską Komisją Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). Ponadto bloger jest pewien, że ewentualna pierwsza oferta publiczna (IPO) Ripple będzie miała również dobry wpływ na kurs XRP.

Armstrong umieścił także na swojej liście monetę SUI, nazywając jej blockchain wydajnym. Ponadto entuzjasta kryptowalut zwrócił uwagę na projekty Pyth Network (PYTH) i Ondo Finance (ONDO), skupiające się na tokenizacji realnych aktywów.

Bitboy nazwał niedawno blockchain Cardano projektem umierającym. Bloger zasugerował, że przyczyną słabych wyników Cardano może być brak kapitału ze strony inwestorów instytucjonalnych.

Comments (No)

Leave a Reply