Ben Armstrong: „Odkryłem sieć osób zajmujących się praniem kryptowalut i chcą mnie zabić”

Bit Boy boi się, że go zabiją?

Były gospodarz kanału YouTube Bitboy Crypto boi się o swoje życie. Powiedział, że odkrył sieć osób zajmujących się praniem pieniędzy w kryptowalutach i wymienił osoby, które próbują go uciszyć.

Ben Armstrong zapewnił, że odkryty przez niego „program prania pieniędzy” odbywa się kosztem pewnych wpływowych osób, które będą odpowiedzialne za jego śmierć, jeśli coś mu się stanie.

Inwestor kryptowalut i entuzjasta NFT Brian Evans, dyrektor generalny firmy blockchain Ternio Daniel Gouldman. Według Armstronga „pewne wpływowe osoby” spiskowały z wpływowym graczem NFT Justinem Williamsem, aby wywrzeć wpływ na rynek i zaaranżować program „pump and dump”.

Williams jest dyrektorem generalnym platformy NFT Voomio, a Armstrong twierdzi, że jest on mistrzem w oszukiwaniu ludzi. Była twarz Bitboy Crypto twierdzi, że Gouldman wysyła do niego swoich znajomych z pogróżkami.

Chłopaki, to dla mnie poważna sprawa. Zostałem wciągnięty w jedną z największych, jeśli nie największą, amerykańską sieć prania brudnych pieniędzy. I przyszli po mnie. Moją jedyną obroną jest mój głos. I społeczność, jeśli coś mi się stanie” – napisał Armstrong na Twitterze w X.

W ciągu ostatniego tygodnia cena tokena BEN wprowadzonego przez Armstronga spadła o ponad 35%. Obecnie notowany jest na poziomie 0,0000000314 USD. Jest to o 90% poniżej najwyższego w historii poziomu 0,0000002725 USD zarejestrowanego 25 maja 2023 r.

Kryptobloger uważa, że ​​za upadkiem tokena stoją jego byli koledzy. Armstrong miał ostatnio spore kłopoty. W sierpniu marka Bitboy Crypto zdystansowała się od tego kryptoblogera. Hit Network oskarżyła go o nadużywanie substancji psychoaktywnych. We wrześniu Armstrong został zatrzymany podczas transmisji na żywo z byłym partnerem biznesowym Carlosem Diazem, z którym influencer omawiał zwrot Lamborghini.

W październiku bloger przyznał, że jego żona złożyła pozew o rozwód. Armstrong wcześniej wspierał altcoin XRP, ale niedawno ogłosił się „sułtanem Solany”, co ponownie wywołało poruszenie w społeczności kryptowalut.

Comments (No)

Leave a Reply