Arsenal FC uruchomi token AFC na platformie Socios

Niezłomna drużyna angielskiej Premier League Arsenal F.C. wprowadza nowy token kibica we współpracy z Socios, dając swoim kibicom możliwość wpływania na decyzje klubowe i dostęp do treści związanych z drużyną.

Partnerstwo sprawia, że ​​Socios jest głównym cyfrowym miejscem spotkań fanów Arsenalu, zgodnie z poniedziałkowym ogłoszeniem Chiliz, blockchainu platformy Socios.

Trzymając Tokeny Fanów AFC, fani Arsenalu będą mieli „niezliczone możliwości zaangażowania się” z klubem, powiedziało Chiliz, w tym „możliwość wpływania na klub w serii interaktywnych ankiet dotyczących różnych decyzji w każdym sezonie”.

Nie podano harmonogramu uruchomienia tokenów fanów AFC, chociaż Chiliz zapowiedział, że wkrótce będą one dostępne. Fani, którzy są obecnie zarejestrowani w programie My Arsenal Rewards, skoncentrowanym na fanach programie nagród, mają możliwość otrzymania darmowego tokena kibica AFC.

„Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z Socios.com, naszym zdaniem platforma jeszcze bardziej przybliży naszą ogromną rzeszę fanów na całym świecie do klubu” – powiedział Peter Silverstone, dyrektor handlowy w Arsenalu. Socios.com jest liderem w blockchainowej branży sportowej.

Chiliz stał się popularną platformą angażującą dla profesjonalnych drużyn sportowych i lig. W maju trzy zespoły wyścigowe Formuły 1 ogłosiły ekskluzywne tokeny na blockchainie Chiliz. W tym samym miesiącu Ultimate Fighting Championship, lepiej znane jako UFC, ogłosiło, że uruchomi własny fan token oparty na blockchain.

Chiliz coraz śmielej rozszerza swoją działalność w Stanach Zjednoczonych, aby wykorzystać więcej możliwości zaangażowania fanów. Dyrektor generalny Alexandre Dreyfus powiedział, że przyszłe biuro w Nowym Jorku będzie punktem wyjścia do zaangażowania się w lokalne ligi i franczyzy sportowe.

zródło :cointelegraph

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.