Berlin będzie gospodarzem BlockShow Europe 2018

80 gości specjalnych z 50 krajów podzieli się swoją wiedzą na BlockShow Europe 2018 , która odbędzie się w Berlinie w dniach 28-29 maja. Startupy Blockchain, inwestorzy, założyciele i inicjatorzy projektów, eksperci prawni i programiści spotkają się, aby wzmocnić kryptospołeczność i zaprezentować wiele nowych sposobów wdrażania technologii blockchain.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: Ivan Liljeqvist (blockchain influencer w Ivan On Tech), Paul Puey (założyciel i CEO Edge), Ameer Rosic (przedsiębiorca, inwestor, ekspert w dziedzinie marketingu, videobloger, współzałożyciel Blockgeek), Joel Dietz (ekspert blockchain, założyciel Swarm Fund), Milan Sallabla (partner w Deloitte Consulting, z 25-letnim doświadczeniem dziedzinie nowych technologii), Llew Claasen (venture capitalist i dyrektor wykonawczy w Bitcoin Foundation od 2016 r.), David Lee (profesor SUSS, przedsiębiorca, dyrektor i doradca w LeftCoast, założyciel firmy BlockAsset Ventures), Patrick Lowry (venture capitalist, doradca ICO, CEO Iconiq Lab), Aaron Koenig (entuzjasta blockchain od 2011 r., założyciel Bitfilm),  i wielu innych wiodących ekspertów blockchain.

Ceny biletów:

• dla uczestników: od 1088 EUR do 1588 EUR;
• dla inwestorów: od 1888 do 2488 EUR;
• dla startupów: od 588 € do 988 €.

Dyskusje będą dotyczyły możliwych wdrożeń biznesowych technologii blockchain.

BlockShow Europe będzie, przede wszystkim, dotyczył zagadnienia traktującego o tym w jaki sposób technologia Blockchain wpływa na rozwój głównych gałęzi przemysłu globalnego, takich jak IoT, AI, cyberbezpieczeństwo, głosowanie i wybory oraz wiele innych.

Jednocześnie przedstawiciele banków centralnych i rządów europejskich podzielą się swoją wizją i aktualnymi doświadczeniami związanymi z wykorzystaniem technologii Blockchain.

BlockShow Europe odwiedzi ponad 3 000 uczestników; Wystawa konferencyjna obejmie ponad 150 projektów, a ponad 120 organizacji i firm zapewni wsparcie zbliżającego się wydarzenia.

Comments (No)

Leave a Reply