Algorand uruchamia maszynę wirtualną, aby zwiększyć możliwości inteligentnych kontraktów

Platforma Blockchain Algorand ogłosiła dziś uruchomienie Algorand Virtual Machine (AVM), uaktualnienia protokołu warstwy 1, zaprojektowanego w celu zwiększenia skalowalności zdecentralizowanych aplikacji dla programistów i organizacji oraz umożliwienia natychmiastowej finalizacji transakcji i utrzymania ujemnej emisji dwutlenku węgla.

Algorand Virtual Machine (AVM), wzmacnia pozycję open source blockchain jako wiodącego inteligentnego kontraktu Platforma. Ta aktualizacja do protokołu Layer-1 firmy Algorand, obecnie dostępna w MainNet, zapewnia niezawodne narzędzia dla programistów i organizacji, które chcą budować aplikacje przyszłości na szybkiej, skalowalnej, taniej i stabilnej infrastrukturze.

Koncentrując się na umożliwieniu uproszczonego tworzenia i innowacji, AVM odblokowuje potężniejszy system do tworzenia zdecentralizowanych aplikacji, które można skalować, aby mogły być używane przez miliardy uczestników na całym świecie. Funkcje zawarte w aktualizacji protokołu umożliwiają tworzenie złożonych aplikacji na szybkim, bezemisyjnym, bezpiecznym i stabilnym łańcuchu bloków z natychmiastową finalnością.

AVM jest głównym punktem zwrotnym nie tylko dla całego ekosystemu Algorand, ale także dla programistów blockchain. Nowe funkcje umożliwiają dostawcom płynności algorytmiczne zarządzanie ryzykiem w bardzo szczegółowy sposób.

Podstawy widzie o BTC: jak kupić bitcoina

Algorand nadal buduje zaawansowaną funkcjonalność i wydajność blockchain, realizując swoją misję dostarczania technologii dla programistów. Algorand idzie za ciosem i bez zbędnych przestojów  zapewnia zaawansowane, ale łatwe w użyciu narzędzia, dzięki czemu jest to technologia blockchain wybierana przez setki organizacji wprowadzających NFT, rozwiązania płatnicze, regulowane aktywa cyfrowe, nowe modele ekonomiczne i oferty DeFi.

Comments (No)

Leave a Reply