Zespół Tron stworzy rozwiązanie L2 do skalowania Bitcoina

TRON L2 skalujący Bitcoina

Założyciel Fundacji Tron, Justin Sun, ogłosił plany opracowania sieci L2 opartej na Tron w celu skalowania Bitcoina. Plan działania obejmuje integrację rozwiązania międzyłańcuchowego w celu łączenia tokenów z dwóch ekosystemów.

Justin Sun wyróżnił USDT, TRX, BUTT, JST, SUN, NFT, WIN i USDC.

Cyfrowe złoto jest już dostępne za pośrednictwem rozwiązań międzyłańcuchowych dla Tron z możliwością konwersji za pośrednictwem giełd.

Integracja […] ułatwi dostęp do aktywów o wartości ponad 55 miliardów dolarów w pierwszej sieci kryptowalut, czyniąc w ten sposób cyfrowe złoto opłacalnym finansowo. Sprawmy, aby Bitcoin znów był zabawą!” – napisał Sun.

Według przedsiębiorcy plan działania nakreśla zaangażowanie organizacji w zwiększanie interoperacyjności i użyteczności technologii blockchain, wyznaczając nowy standard dla przyszłości branży.

W pierwszej fazie wdrożenia Tron DAO planuje także zainwestować w „przyjazny dla użytkownika portfel i narzędzia do obsługi tokenów BRC-20”, co oznacza także wsparcie dla technologii Ordinals.

W ramach kolejnego etapu organizacja planuje nawiązać współpracę z kilkoma protokołami L2 dla Bitcoina. W związku z tym firma Sun oczekuje, że użytkownicy Tron zaczną uczestniczyć w inicjatywach mających na celu opracowywanie rozwiązań drugiego poziomu.

Ostatnim etapem planu działania jest utworzenie własnej sieci L2, która połączy TRON, BTCC i blockchain Bitcoin. Wdroży protokół zgodny z pierwszą kryptowalutą, mający na celu utrzymanie szybkości i niskich opłat systemów PoS przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa PoW .

Comments (No)

Leave a Reply