Wielkoformatowy projekt artystyczny Uminers i Sandry Kowalski na Blockchain Life 2024

Ciekawa kolekcja sztuki na Blockchain Life 2024

Dostawca sprzętu górniczego Uminers i artystka Sandra Kowalski zaprezentują wspólny projekt na forum Blockchain Life 2024, które odbędzie się 15 i 16 kwietnia w Dubaju.

Uminers umieści na forum strefę VIP z ośmioma tematycznymi obrazami i sześciometrową panoramą. Powierzchnia sztuki cyfrowej wyniesie 166 m2, a całkowita wielkość projektu wyniesie 240 m2, co jest porównywalne z wielkością kortu tenisowego.

Ideę projektu zaproponował prezes Uminers. Początkowo chcieliśmy zrobić coś prostego i związanego z przestrzenią. Stopniowo nasza współpraca przerodziła się w imponujący projekt. Głównym celem było zobrazowanie roli i znaczenia sprzętu górniczego. Musieliśmy wymyślić, jak wykorzystać sztukę, aby pokazać, że każdy może odnieść sukces. W świecie kryptowalut taka podróż nazywa się „rodzimym księżycem” – skomentowała Sandra.

Zdaniem artystki wątek fabularny współpracy sprawi, że zwiedzający przyjrzą się każdemu szczegółowi. Celem pracy jest opowiedzenie kinowej historii, przekształcenie projektu w porywającą narrację, w której piękno artystyczne splata się z zaawansowaniem technologicznym Uminers.

Dzięki temu projektowi wyrażamy temat przyszłości blockchainu i naszego w nim miejsca. Wierzymy w potencjał kryptowalut i chcemy być liderami w branży wydobywczej, wyznaczając nowe standardy, oferując najbardziej innowacyjne i atrakcyjne rozwiązania na rynku. Ta bycza wizja inspirowała nas od samego początku” – powiedział Batyr Khydyrov, założyciel i prezes Uminers.

Uminers jest dostawcą sprzętu górniczego działającym od 2017 roku. Spółka zarządza także kilkoma centrami danych o łącznej mocy 90 MW i do 2025 roku planuje zwiększyć ją do 350 MW.

Siedziba główna Uminers znajduje się w Guangzhou (Chiny). Oddziały w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, USA i krajach WNP obsługują ponad 3500 firm i inwestorów na całym świecie.

Comments (No)

Leave a Reply