UFC oficjalnym partnerem Chiliz (CHZ)

Chiliz i UFC nawiązały oficjalne, globalne partnerstwo.

Oparta na Ethereum platforma tokenizacji sportu Chiliz nawiązała współpracę z Ultimate Fighting Championship (UFC), aby umożliwić fanom korzystanie z tokenów CHZ na platformie Socios.

Chiliz udostępnia swoją aplikację Socios opartą na blockchain dla fanów UFC. Korzystając z unikatowego tokena (CHZ) Chiliz, fani mogą wymieniać tokeny na platformie na bilety na wydarzenia UFC, interakcje z idolami oraz różne gadżety. Będą brali udział w różnego typu eventach oraz konkursach.

W rozmowie z Cointelegraph, dyrektor generalny Chiliz, Alex Dreyfus powiedział, że partnerstwo nie polega wyłącznie na kupowaniu biletów, ale daje fanom głos:

Chodzi o to, że (przed pandemią) 99,9% fanów sportu, takich jak TY, nie ma na stadionie, a mimo to jesteś fanem kilku drużyn. Dlatego oferujemy zespołom możliwość angażowania i zarabiania na globalnej bazie fanów, tworząc Tokeny Kibiców oraz przypisując im prawa, doświadczenia i grywalizację wokół tych Tokenów Kibiców”.

Dreyfus powiedział także, że ponad 200 000 osób pobrało aplikację Socios, aby wykorzystać token CHZ, ale ma nadzieję, że liczba ta wzrośnie w 2020 r.

„… W ciągu najbliższych miesięcy przygotowujemy znacznie większe kampanie marketingowe, aby osiągnąć nasz cel. Milion użytkowników. Co więcej, naszym celem jest, aby „być największą platformą opartą na blockchain dla konsumentów” w 2020 r. (Z wyłączeniem portfeli i giełd)”.

Jeśli jeszcze nie posiadasz tokenów Chiliz (CHZ) to czas to zmienić. Zarejestruj się na giełdzie CHILIZ.NET korzystając z naszego linku referencyjnego i zyskaj zniżki i bonusy. https://www.chiliz.net/register/vOHrAP

źródła:

https://www.ufc.com/news/ufc-and-chiliz-announce-global-partnership

https://cointelegraph.com/news/ufc-partners-with-chiliz-to-release-digital-fan-tokens-of-fighters

foto: https://www.ufc.com/news/ufc-and-chiliz-announce-global-partnership

Comments (No)

Leave a Reply