Robert Kiyosaki: „Zamierzam kupić jeszcze dziesięć bitcoinów przed halvingiem”

Amerykański przedsiębiorca, autor książki „Bogaty ojciec, biedny ojciec”, powiedział, że aktywnie kupuje bitcoiny z powodu zbliżającego się halvingu. I radzi wszystkim, którzy nie mogą kupić jednego bitcoina, aby kupili przynajmniej część pierwszej kryptowaluty.

Robert Kiyosaki (Robert Kiyosaki) uważa, że wartość bitcoina osiągnie 100 000 USD do września 2024 roku. Każdemu, kto nie chce inwestować w kryptowalutę, pisarz zaleca zakup srebrnych monet.

Dolary amerykańskie, a także inne waluty fiducjarne, przedsiębiorca nazywa fałszywymi pieniędzmi. Dlaczego? ponieważ Stany Zjednoczone stały się najbardziej zadłużonym krajem, chiński rynek nieruchomości jest na skraju załamania, Japonia nie może wyjść z kryzysu, a Niemcy są na skraju kryzysu: konsumenci płacą za wszystko kartami kredytowymi.

Robert Kiyosaki powołał się na autorytet Michaela Saylora, założyciela MicroStrategy, który doradza inwestowanie w bitcoina. Wcześniej pisarz-inwestor namawiał do zakupu pierwszej kryptowaluty, a także złota i srebra, uznając wszystkie trzy aktywa za najkorzystniejsze instrumenty inwestycyjne, a także ochronę przed inflacją i manipulacjami rynkowymi.

Comments (No)

Leave a Reply