Trzecia co do wielkości giełda Crypto: OKEx usunie ponad 50 par kryptowalutowych oraz dodała 4 stablecoiny.

Jedna z największych giełd kryptowalut OKEx z siedzibą w Hongkongu wycofa ponad 50 par handlowych o słabym obrocie handlowym, zgodnie z ogłoszeniem opublikowanym 25 października.

Zgodnie z ogłoszeniem, o godzinie 6:00 31 października 2018 roku CET, wymiana zatrzyma handel parami, które zostały uznane jako kryptowaluty o słabej płynności i wolumenie obrotu.

Giełda ostrzegła użytkowników, że powinni anulować zamówienia na te pary walutowe na platformie OKEx. OKEx również zauważył, że usunie tylko wskazane pary handlowe, ale nie same tokeny.

Andy Cheung, szef operacyjny OKEx, nazwał ten ruch „sprzątaniem” Jednocześnie na początku tego miesiąca OKEx ogłosił listę czterech stablecoinów

TrueUSD (TUSD), USD Coin (USDC), Gemini Dollar (GUSD) i token Paxos (PAX) które mają być dodane do walorów notowanych na OKEx.

Założona w 2014 roku, OKEx jest wymieniana jako największą na świecie giełda kryptowalut pod względem skorygowanego wolumenu transakcji, osiągając w ciągu ostatnich 24 godzin około 402,5 miliona USD.

Comments (No)

Leave a Reply