Projekt Zilliqa uruchomił sklep internetowy z 400 produktami

Zespół Zilliqa ogłosił na Twitterze, że otworzył sklep w którym można kupić ponad 400 produktów. Oczywiście preferowaną metodą płatności jest kryptowaluta ZIL, ale inne kryptowaluty są także akceptowane.

Pomysł stworzenia sklepu został opracowany we współpracy ze sklepem Crypto Merch, który już sprzedaje produkty za kryptowaluty – BTC, ETH, IOTA , NANO, STEEM, a teraz ZIL.

Sklep sprzedaje nie tylko odzież męską i damską, na przykład koszulki, bluzy, czapki, ale także podkładki pod mysz, plecaki, torby na laptopa, butelki z wodą, kubki itp. W związku z tym asortyment jest wystarczająco zróżnicowany, aby zaspokoić wielu klientów.

Po wybraniu produktu możesz przejść do płatności, a tutaj możesz wybrać kilka metod płatności – za pomocą karty kredytowej, PayPal, Coinbase Commerce i kryptowalut, w tym Zilliqa (ZIL) .

Pomimo rozprzestrzeniania się koronawirusa wydaje się, że nie ma poważnych problemów z opóźnieniami w dostawach. Na przykład paczka dotrze do Europy w ciągu 20 dni roboczych.

Wybierając Zilliqa jako metodę płatności, klient musi przelać równowartość w dolarach ZIL na podany adres, a następnie wysłać wiadomość e-mail z potwierdzeniem zakupu produktu i zrzutem ekranu transakcji.

Zespół projektowy na tym nie poprzestał i kontynuuje testowanie stakowania, które zostanie uruchomione wkrótce.

foto: https://www.zilliqa.com/zilmerch

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.