Portfel Crypto.com już dostępny

Crypto.com ogłosił dzisiaj, że uruchomił swój portfel, robiąc kolejny krok w kierunku uzyskania pełnej zdecentralizowanej oferty produktów. Dzięki portfelowi Crypto.com. użytkownicy zyskają dostęp do swoich kluczy prywatnych. Oznacza to, że wysyłanie i odbieranie kryptowalut będzie teraz jeszcze wygodniejsze.

Portfel Crypto.com, jest to samodzielna aplikacja mobilna, która pozwala na pełną kontrolę nad kluczami prywatnymi, importowaniem fraz z innych portfeli o długości 12,18 bądź 24 słów , a także zapewnia duży poziom bezpieczeństwa. Klucze prywatne są szyfrowane lokalnie na urządzeniu klienta, chronione hasłem, danymi biometrycznymi i uwierzytelnianiem dwuskładnikowym. Portfel posiada także zmianę wielkości opłat transakcyjnych.

Portfel można połączyć z aplikacją Crypto.com, aby łatwo uzyskać dostęp do wszystkich usług finansowych oferowanych przez Crypto.com

Portfel Crypto.com jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników kryptowalut – początkujący będą wdrażani powoli i kierowani w sposób przystępny, aż do pierwszej transakcji, podczas gdy doświadczeni użytkownicy zauważą znaczną poprawę wielu funkcji dostępnych w innych portfelach kryptograficznych (w szczególności takich jak tworzenie kopii zapasowych fraza odzyskiwania i wysyłanie / odbieranie kryptografii).

Kris Marszalek, współzałożyciel i dyrektor generalny Crypto.com powiedział: „Crypto.com koncentruje się na opracowywaniu wysoce bezpiecznych, przyjaznych dla użytkownika produktów, które pomagają ludziom czerpać korzyści z mocy kryptografii. Zależy nam na dalszym budowaniu i inwestowaniu w szereg zdecentralizowanych produktów finansowych (DeFi), które pozwolą użytkownikom przejąć kontrolę nad pieniędzmi, danymi i tożsamością – uważamy, że jest to podstawowe prawo każdego człowieka. Nasz portfel to pierwszy krok, ale wszyscy powinni oczekiwać, że ta aplikacja szybko rozwinie się w wiodący w kategorii produkt”.

Już teraz można pobrać portfel Crypto.com ze sklepu App Store , a także z Google Play.

Poza tym cały czas za rejestrację i stakowanie 50MCO na giełdzie dostajemy bonus 50$ w MCO. Link do rejestracj Crypto.com – kod: unumm6qe9c

zródło: https://blog.crypto.com/

Comments (No)

Leave a Reply